Bingo

(pořad)
všechny plakáty

V roce 1994 začala Nova vysílat nový televizní pořad BINGO, který fungoval na principu loterie v podobě nákupu tiketů zajišťujících účast ve hře. Necelý rok trvání populárního a velmi sledovaného pořadu bylo následkem zmanipulování losování výher počítačovými hackery a zároveň došlo k největší kauze v historii českých televizních soutěží. (Roman.Ticka)

Kosmik 1

Také si už pořádně na všechno nevzpomínám. Ale vím, že mě tato soutěž za děcka hrozně bavila. Pak přišly nějaké ty podvody s výhramy, nebo se zásuvkami, už nevím, jak to přesně bylo a soutěž šla do kytek. 45% ()

Zagros

Jako mladému se mně to hodně líbilo. Byla to jedna z nejzajímavějších soutěží o peníze. Známe osobnosti, týmy, soutěže a dobrý moderátor - Jan Rosák. Škoda jen, že to byl podvod na soutěžích, což se nakonec provalilo a soutěž skončila. Kdyby to tak nebylo, jistě by vydržela na obrazovkách déle než jen jeden rok a také by ode mě měla vyšší hodnocení než jen dvě hvězdy. ()

Paity

Nehodnotím ani tak kvalitu pořadu (přestože bych měl), ale beru to spíš jako legendu "zábavy" a také snahy šáhnout si na peníze pro obyčejné lidi. Pamatuju si, jak v první polovině 90. let snad nebyl nidko, kdo by Bingo nesázel. Škoda, že pádu této hry pomohly nějaké nejasnosti kolem toho, zda jsou výhry skutečně vypláceny apod. ()

RadimFišer

Takovéto začínající filmové soutěže u nás svoji práci na národu odvedli velice dobře. Začátek komercializace a připrava lidí na spoustu volného času stráveného bezduše u televize. Nekritizuji, pouze konstatuji pravdu. Bingo patřilo, myslím, mezi nejprvnější. A pan Rosák se díky nim stal pro mě hvězdou. Poté, co však přestal působit, tak nějak na mém žebříčku klesl. ()

MartyMcFly89

Abych nezůstal stranou, mě tehdy bylo cca 6-10 let, takže si nepamatuji skoro nic, kromě dojmů. Tenkrát se mi to světe div se líbilo, vždy jsem se vracel domů, abych se na to mohl podívat. Také jsme si párkrát vsadili, ale nic nevyhráli. Ona ta soutěž vlastně byla nakonec podvod, nebo se mýlím ? ()