Reklama

Reklama

Spálené mosty

  • Velká Británie Genova (více)
Trailer

Obsahy(1)

Truchlící anglický vdovec, který ztratí manželku při autonehodě, se rozhodne přijmout post učitele v Itálii. Nové prostředí naplněné duchem středověké renesance pomůže jemu i dcerám nabrat novou chuť do života a možná najít i lásku... (TV Prima)

Videa (1)

Trailer

Recenze (54)

Lisabellla 

všechny recenze uživatele

Trochu mne mrzí, že jsem v takovém filmu viděla svého oblíbeného herce. Ale i to se někdy stává .. Příběh mne nezaujal, ale to snad proto, že jsem nevytušila jeho hloubku(pokud to tu hloubku skutečně mělo). Film samotný mne nebavil ani jako film, ani jako "umělecké dílo". Má pozornost se pomalu vytrácela už od prvních dvaceti minut a bohužel musím říct, že už si ji moc scén nezískalo a když už, tak jen na kratičký okamžik. Na druhou stranu ani začátek nesliboval nic, co by se podobalo trháku, tak jsem se lehce pronudila od začátku do konce, film smaži a více nepustím. ()

nash. 

všechny recenze uživatele

Velmi nepovedený pokus o realistické drama, ve kterém nejenže se vlastně nic neděje, a není tu nic, co by odněkud někam směřovalo, ale navíc je to plné tu protivných, tu nezajímavých, figur, které občas provádí věci zcela nesmyslné a to často ve scénách poněkud samoúčelných.. zklamání ve všech kategoriích.. ()

Reklama

Anderton 

všechny recenze uživatele

Janov len tak mimochodom pozvolna plynie, až zabudnete, že ste možno na začiatku od neho očakávali nejaké dramatické zvraty, alebo silné emocionálne scény. Ťažko povedať, čo Winterbottoma (a hviezdy v hlavných úlohách) zaujalo na tuctovom scenári, možno podobná skúsenosť niekoho z ich okolia. Film má peknú myšlienku, najskôr by sme mali dať dokopy rozbité rodinné vzťahy, inak nám tie nové partnerské, v ktorých hľadáme falošné východisko, nevyjdu. Alebo aspoň niečo v tom zmysle. Mne to pripadalo na festivalový film trochu málo a pozerám, že tu nie som sám. Nakoniec vám najviac utkvie v pamäti krásne talianske prostredie. ()

aquiver 

všechny recenze uživatele

Velmi podhodnocený snímek pro citlivější diváky. Úžasný filmový zážitek. Nádherně natočená Itálie, uvěřitelnost, přirozenost, lidskost, skvělý casting... Dvě malé sestry, které potká tragická rodinná událost, smrt jednoho z rodičů - obrovsky silné téma, prázdnota osudu... žádné citové vydírání, nebo slzopudný charakter, převládá jen umělecký dojem, skvělá Winterbottomova režie, ocenil bych i práci s kombinací ruční i statické kamery, radost pohledět... 80 % ()

MraMor odpad!

všechny recenze uživatele

Do konca som čakal, že sa tam niečo udeje a nedočkal som sa. Keby to dievča na konci zomrie, popravde tak by mi ho ani ľúto nebolo, lebo tak stupídne zahratú deckú rolu som už dlho nevidel. Pokaždý krát keď sa na plátne objavila mladá heračka bol som z nej pekne rozladený, hovorím škoda toho konca potom by to bolo aspoň za 1* ... Takto ostanem pri odpade! ()

Galerie (15)

Zajímavosti (3)

Reklama

Reklama