Nic než pravda

Režie:

Petr Burian

Účinkují:

Petr Šiška (moderátor), Diana Kobzanová

Nová česká soutěžní hra s odměnou velkých peněz, moderována Petrem Šiškou. Soutěžící musí pravdivě odpovědět na 21 otázek, aby dostal největší výhru 5 miliónů korun (rozbris)

sarkareifova

Zajímavé co všechno jsou lidi ochotni udělat pro peníze. Udivuje mě že v přímém přenosu přiznají nevěru nebo to že někdy kradli v obchodě. Já bych do ničeho takového nešla. ()

hlína

Měl jsem dilema jestli vůbec pořadu, který se sám o sobě zabývá odpadem lidské morálky a společnosti dát tu jednu uznalou hvězdičku... ()

FireTight

Ahoj, jmenuji se Petr Burian a budu vám klást jednoduché otázky. Když na ně odpovíte pravdivě, dostanete na závěr takovou malou odměnu ve výši pěti milionů korun. Jednoduché? Možná, ale musíte mít žaludek odhalit se před celým národem a v podstatě ze sebe udělat blbce. A to taky diváky zajímá nejvíc, hlavně když se potíte při osobní otázce. Jinak jste všem totálně u zadku, je zajímají jen osobní otázky a hádky s příbuznými. Jinak nuda a ztráta času! ()

m4xp4yn3 odpad!

Nesmírně nízká a nemorální sociální pornografie, založená na ukájení touhy diváků po cizím neštěstí. Bulvár už čechům nestačí, tak pojďme parazitovat na životech obyčejných lidí. Pojďme na ně bučet a soudit je, vždyť potřebujeme nové a nové obětní beránky. "Pane, býváte své ženě nevěrný?" "Ano, občas ano." "Blahopřeji, vyhráváte sto tisíc korun!" ()

chaturga

Není co řešit. Lidské osudy, touha po penězích a odkrytí největších tajemství... Není to vůbec tak jednoduché, jak to vypadá. Většina lidí si zničí reputaci, někdy i vztahy s rodinou a okolím a pak vyhoří na záludné otázce... Někdy totiž věříte, že mluvíte pravdu, ale ve skutečnosti sami sobě tak trochu lžete a nebo to nedokážete vtěsnat do odpovědi ANO nebo NE. Je to masakr a nikdy bych do toho nešel... Každopádně si to nezaslouží odpad. Je to jedna z mála "reálných" reality show, která má hlavu a patu, i když je dost morbidní. ()

Voorhees

Nápad je to podle mě super, soutež takovej odpad neni. ALE, choděj do ní samí kreténi, který se snad za sebe styděj. A ten plešatej polozmrd co do lidí furt rejpe a seje ze sebe neuvěřitelný hovna je fakt kříž podle mě fakt dobrýho nápadu. ()

MikyS90 odpad!

Četl jsem výborné recenze na americkou verzi, kde se ptali na velmi intimní otázky typu: "Spal jste se sestrou své manželky?" Těšil jsem se na něco podobného v cz verzi, ale co se mi dostalo před oči? Trapný moderátor, který si myslí, že sežral všechnu moudrost světa a ještě trapnější otázky, tohle je odpad na entou. ()

Maxmilian

No jak kdy. Občas je to nuda, občas je to odvaz. Jenže zatím pokaždé co jsem to viděl, tak tam byl alkoholik, vězeň, gambler a tak dále. Prostě on to ví, rodina to ví, jen diváci jsou u vytržení, když řekne že kradl. Jenže jeho rodina to má vše už srovnané, takže proč nepřijít k penězům jen tak. Ano, je to těžké, ale tady jde i o chamtivost. Proč si nevzít "jen" 100000,- To už je věc druhá. Ale pro mě je to pořad o tom, jak se lidé z černou minulostí jen ukáží na veřejnosti a řeknou si, ano, byl jsem ve vězení,.... ()

Marrianna odpad!

naprostý průšvih - kde se ukazují opravdu jen pokřivené postavičky našeho státečku. No který normální člověk by na sebe vybřinkal cokoliv jen aby se dostal k penězům? Je to ubohé, jak ze strany soutěžících, tak ze strany sledujících. Já přiznávám, že jsem viděla jeden díl - a z něj jen asi 10 minut. O těch případech jsem si raději pak přečetla u ranní kávy. ()

LuNaj

Dobrá soutěž stojí a padá na moderátorovi (tento je docela příjemný, drsný), námětu (hmm, je originální, to bez debat, ale sledovat to pravidelně taky nemusím) a soutěžících (některým bych vrazil, jiné bych hned po skončení natáčení strčil do vězení). ()

Dlo'h-osh

Soutěž je to sice zajímavá, ale je to celé velký podvod. Prima nechce, aby někdo vyhrál víc než 200 000, tak tam pak dá buď otázky, na které není jednoznačná odpověď(ANO/NE), nebo polygraf vyhodnotí pravdu jako lež. ()

Lumpus

Na pár dílů se podívat dá, ale pak si uvědomíte že je to stále o tom samém, a že takový pořad může nadchnout jen lidi více- či méně chorobomyslné. ()

Prankster odpad!

Pořad ve kterém soutěžící vypadávají na řečnických a neurčitých otázkách, jenom se dostanou na vyšší částky. Otázky typu "myslíte si, že jste dobrý člověk" považuju jako rány podpás. Navíc je to všechno postavené na tahání špíny na účastníky. ODPAD jako většina současných pořadů na primě. ()

MDesign odpad!

Ani americká verzia tejto show síce nieje žiadna svetoborná, ale česká adaptácia? Nesiaha jej ani po päty a rozumnejšiemu divákovi nemá čo ponúknuť. ()