Nic než pravda

Režie:

Petr Burian

Účinkují:

Petr Šiška (moderátor), Diana Kobzanová

Nová česká soutěžní hra s odměnou velkých peněz, moderována Petrem Šiškou. Soutěžící musí pravdivě odpovědět na 21 otázek, aby dostal největší výhru 5 miliónů korun (rozbris)

Zemi11 odpad!

To už opravdu hlouběji klesnout nelze. Jestliže 50 minut čekáte na drsnou, urážející a nečekanou otázku a pak slyšíte "Plivl jste někdy někomu do jídla?" ... Když usednu k Nic než pravdě, tak mám zřejmě v úmyslu se pobavit na cizí účet, vidět člověka v úzkých nebo se smát, když řekne, že jeho přítelkyně ho nevzrušuje, že by raději přes koleno ohnul babičku - častěji než doposud... Z prstu bych si během mžiku oka vycucal miliardu ztrapňujících otázek, které by soutěžící dostaly do úzkých. Těší mě to a mrzí mě to. Jsem na sebe pyšný, ale brečím nad kvalitou dnešních scénáristů. ()

Lukoboss

Kdo může jít do televize s tím, že si za peníze (které většinou ani nevyhraje) zničí život? Jedině kretén, to jinak není možný ()

Danula13 odpad!

Upřímně řečeno jediným důvodem, proč se na tohle chtějí někteří dívat, je bulvarizace soukromí a intimních vztahů v rodině nebo s partnerem. Kdyby se tam občas neprovalilo, že někdo partnerovi zahýbá nebo není spokojený s partnerem v posteli a podobné perličky, tak by se na to nikdo nedíval. Nejde mi do hlavy, že jsou-li věci, které by např. manželka neměla vědět, tak se soutěžící jede evidentně ztrapnit před národem. To mi fakt hlava nebere, riziko rozpadu partnerského vztahu, zesměšnění před rodinou, před kolegy atd. Stojí jim to za to ? ()

rozbris

Pravda a nic než pravda, v tom mi dopomáhej....Tak to by si měli lidé říct, když jdou do soutěže Nic než pravda. Proč tam lezou, když stejně jednou zalžou a....jdou domů s prázdnou:-) ()

Billie777 odpad!

Úplně zbytečný a hloupý pořad. Viděla jsem jen něco málo, fakt už jsem neměla sílu na to dál koukat. Nechápu lidi, kteří tam lezou a nechají se dobrovolně ztrapnit před celým národem, navíc se možná i rozhádat s rodinou a přáteli... Hold peníze jsou velké lákadlo ale já bych se nikdy jen kvůli penězím nešla ztrapnit a otevírat své soukromí a ukazovat své špatné vlastnosti lidem, kterým do toho nic není a to vše jenom pro prachy. Nelíbí se mi, když se lidé baví nad chybami a třeba né zrovna pěknými vlastnostmi soutěžících. Přitom nikdo není svatý. Soutěžící, který tam šly, udělaly si ostudu jak hrom a přitom odešly s prázdnou, ale nelituju, protože je jejich chyba, že tam dobrovolně šly. Ale zároveň je neodsuzuju. Mimochodem i moderátor mi neskutečně vadil. Myslím si, že správně by měl být nestranný ale on se chová jako děsnej moralista a soutěžící soudí a dělá z nich největší kretény a nejhorší lidi na světě, přitom i on sám nemůže být dokonalej a bez chybičky. Takovej není žádný člověk. A kromě toho se mi to stejně celé zdálo jako podvrh. Nevím ale přijde mi, že pravdu a lež nezjistíte jen díky detektoru lži (na který stejně nevěřím, podle mě se dá silnou psychickou přípravou oklamat), kde odpovídáte pouze "ano-ne", navíc na takové otázky, na které se ani jen tak jednoduše odpovědět nedá. Vždycky tam ta LEŽ musí zaznít, protože televizi se tolik peněz prostě dávat jen a jen za PRAVDU nechce. Kdyby ano, vyhrával by každý. ()

Honzick

Nevím jak mám tento výtvor ohodnotit...ze začátku bylo zajímavé odhalovat tajemství soutěžících ale postupem času jsem zjistil že je to jen o čekání jaký trotl se objeví v dalším díle... ()

Romario

Rozvrátit si všechny vztahy s rodinou ,přáteli nebo kolegy z práce pro pár mizerných zlaťáků ( a někdy dokonce zcela zdarma) mi nepřijde jako dobrý nápad. ()

wosho odpad!

Děsivý pořád co ukazuje, že lidi jsou opravdu hovada (tedy alespoň ti, co chtějí bez práce koláče a tak lezou do tohoto). Prvně jsem chtěl dát odpad, ale rozmyslel jsem si to. Toto prostě nelze objektivně ohodnotit. Jako zábava je to děsné (nechápu kdo tam normální může přijít, kdo se na to kouká, kdo to vymyslel), jako sociologický průzkum neobjektivní a jako úkázka úpadku naší společnosti, morálky a etiky přímo brilantní. Pokud někdy pochcípáme a tento pořad bude jinou civilizací nalezen a pochopen, bůhví co si o nás budou myslet. A opět musím podotknout, toto na čsfd nemá co dělat!!! A ikdyž jsem psal, že odpad! nedám, tak já ho tam dám!!!!! ()

Tessie

Výborná ukázka toho, jací jsou lidé hloupí a pro peníze by udělali vše. Často velmi smutné a šokující. Nejvíc se mi na téhle "soutěži" ale líbilo, že ji všichni zuřivě sledovali a nadávali, jaká je to hloupost a vesele ji stejně sledovali dál. Ano, je to koňárna, ale komedie to byla dobrá a proto jsem pár dílů viděla (ty zahraniční byly opravdu o dost drsnějsí než u nás). Zkrátka blcům se smát smí, od toho na světě přece jsou :) ()

Paity

Petr Šiška se tvářil sice super přísně, ale nestačilo to. Celkově je to slabota a někdy se mi naopak zdálo, že na lidi vytahují zvlášť intimnosti. ()

Standito odpad!

Pokrytecký program pre pokryteckú spoločnosť. Z moderátora sa mi chce zvracať. To už aj zhovadilosti ako vyvolení sú na vyššej úrovni. ()

Wishkah

Petr Šiška je dobrý moderátor a tuhle roli zvládl výborně. Byl kousavý a tvrdý, ale námět téhle soutěže mi nesedl. ()

Ricky_CZ

Nepřijdu tomu na chuť asi nikdy. 2 hvězdy jen za samotný nápad a určitě velkou porci zábavy pro rodiny zůčastněných :)) ()

tom.cube odpad!

Omg! Snaha o co největší ponížení člověka, rádobysoda od nesympatickýho plešouna a bučení na povel od publika. Vaše odpověď je...... odpad! ()