Nic než pravda

Režie:

Petr Burian

Účinkují:

Petr Šiška (moderátor), Diana Kobzanová

Nová česká soutěžní hra s odměnou velkých peněz, moderována Petrem Šiškou. Soutěžící musí pravdivě odpovědět na 21 otázek, aby dostal největší výhru 5 miliónů korun (rozbris)

aluna odpad!

"Ublížila jsem sice sobě i těm, který mám ráda, ztrapnila se před celou ČR a vyhrála jsem prd, ale stálo to za to. Fakt. Pravda." ()

gogos

... aneb "poser si život". Na americkou verzi, to dle mého nemá. Každopádně je občas zajímavé sledovat lidi, kteří na sebe odhalí téměř vše a pak vypadnou na naprosto triviální otázce... ()

blackrain odpad!

Nevím, mě to prostě vtipné nepříjde. Lidi pro velké prachy udělají všechno, klidně blbce před celým národem. Podvedu svého přítele, přiznám se k to mu v televizi a ještě za to dostanu zaplaceno. Je tohle normální? Stačí nelhat sám sobě? To asi nebude tak lehké nebo jo? Možná se všichni poučíme a zameteme si před vlastním prahem. ()

esopesokeso

Zaujímavé.Človek si ide zarobiť prachy a riskuje svoje renomé, lebo ide do toho s tým, že musí vravieť len pravdu, ináč o všetke prachy príde.Detektor lži je sviňa.Žena príde do štúdia, prizná sa, že si nemyslí, že sú jej rodičia na ňu hrdý, potom sa prizná, že v čase ked sa vydávala za svojho muža bola zamilovaného do iného, neskôr aj prizná, ked sa jej exmilý objaví v štúdiu, že si mala zobrať jeho...a takto to ide dalej, zaklamať nemôže, ak nechce prísť o prachy a prizná pred svetom v priamom prenose, že bola mužovi neverná, a nakoniec, ked sa jej spýtaju na otázku, či je dobrý človek, tak odpovedá, že áno...a detektor lži zaspieva, že klame a ide domov s holou riťou a s rozpadnutým životom...Ale tá česká verzia s tým holohlavým moderátorom, tak to je ako u KGB.Chlapík prizná, že je sú mu rómovia proti srsti.Dalšia otázka znie, či je rasista.Samozrejme, že potom musí povedať, že áno, aj ked priznal, že proti šikmookým, či afričanom nič nemá...chlapík úspešne odpovedá, publikum zatliesa a ten holohlavý moderator sa otočí na publikum s prekvapeným ostrým výrazom: "A prečo tlieskate??Ved to je smutné, to je hanebné..." Toto sa ani nedá zhodnotiť, prepáčte, ale tomu moderátorovi by som teraz takú riadnu prijebal... kokot! ()

K.I.N.G. odpad!

Po pár zhlédnutí pochopíte, jak je to zmanipulované. Prima se prostě rozhodla, že peníze rozdávat nebude. Proč taky, vždyt na ten přístroj nikdo nevidí, jestli vůbec nějaký mají. ()

stration odpad!

Z morálního hlediska nelze hodnotit. Jako nápad dobrý. Moderátor mi nevadí. Jenom mi vadí, že když už si lidé tímto zkazí životy, mohlo by se hrát o vyšší sumy. EDIT: Po čase a shlédnutí dalších epizod snižuji hodnocení o dvě hvězdy. To je fakt hnus. ()

CageDepp

Dal bych těch hvězd víc, ale koukám na to celkem pravidelně a už do toho moc kecaj a málo otázek. A to mě nebaví. V týhle soutěži na každýho něco najdou. Já bych tam nešel. Jestli někdo chce ztratit přítelkyni nebo práci může se tam jít podívat. ()

fmash odpad!

Asi bych dal hvězdičku za možnost nahlédnout do podivně páchnoucí tůně myšlení lidí, kteří se k takovéto taškařici propůjčí, odporný a odporně pokrytecký Šiška tomu ale efektivně zabrání. ()

Valsadora

Kdybych žila v Americe, tak se na tu americkou verzi možná dívám, protože by to rozhodně bylo o něčem jiném. Ale v české verzi jde prostě vidět, že je to jeden velký podvod.Já bych rozhodně do takové soutěže nešla.Ale když není na co se dívat, tak si to pustím. ()

M.i.k.e odpad!

viděl sem asi jeden díl a opravdu bída...ani zdaleka to nedosahuje úrovně zahraničních sestřiček...a Šiška v roli moderátora je mi krajně nesympatickej... ()

SallyZen odpad!

Opravdu velká trapnost. Nevěřím, že ten detektor lži je stoprocentně přesný. Aspoň, že už to v televizi nedávaj. 0% ()

Fallen_One

Je opravdu zajímavé, s čím vším ty lidi přijdou. Je zajímavé, že jsou ochotni tolik toho na sebe vykecat kvůli penězům. A je zajímavé sledovat jejich blbost, když stačí prostě jen lhát (mně se to řiká, co...beztak si myslím, že ten detektor lži lze oklamat s dostatečnou psychickou přípravou). A je zajímavé, že tam vybírají jen lidi s pohnutou minulostí. No jo, co by tam obyčejný student bez tajemství dělal, že... ()

Alfréda

Lehký děvy, rasisti a jeden pyroman ze sebe dělaj před národem totální idioty a při svý inteligenci si domů neodnesou ani korunu. ()

Ruuzha

Je to jen pořad, který láká diváky na soukromí cizích lidí, většinou stačí jen chytře položená otázka aby soutěžící vypadl, takže bude trvat dlouho než se někdo dostane alespoň na 200,000,- ()