Nic než pravda

Režie:

Petr Burian

Účinkují:

Petr Šiška (moderátor), Diana Kobzanová

Nová česká soutěžní hra s odměnou velkých peněz, moderována Petrem Šiškou. Soutěžící musí pravdivě odpovědět na 21 otázek, aby dostal největší výhru 5 miliónů korun (rozbris)

pegtr

Zajímavé soutěž která v česku rozhodně chyběla.Když jí nedávno reprízovaly na Prima love tak musím říct že při pravidelném sledování začíná nudit.Petr Šiška se do této show hodí skvěle ale při svých pokusech o nějakou hlášku je velice trapný. ()

DavidDizzer odpad!

Vubec tam neni zadny detektor lzi, respektive nefunguje a vse je to jen blamaz. Proc by nekdo lhal i na takovych banalnich vecech. Obecne traparna. ()

Peddro odpad!

Náhodou jsem na to tady narazil po 16 letech. Viděl jsem jeden díl, a vůbec nechápu, jak na to mohl někdo koukat. Bylo to naprosto trapné, povrchní a nezajímavé. ()

triscimy

No, kravina to sice byla šílená, ale zabít tim 40 minut nudy se dalo. Obzvlášť někdy to bylo vskutku pikantní. Nestačím žasnout, co jsou lidi schopný pro prachy jít přiznat do televize. ()

Bila_pani

Na tenhle pořad, resp. jeho českou mutaci perfektně sedí slovo FAIL. Lebkoun Petr Šiška jakožto moderátor je zvláštním způsobem odpudivý, i když je někdy docela vtipný a sarkastický a rozhodně se nedá říct, že by soutěžícím lezl do zadku (no ještě aby jo, že). Je jasné, že do tohohle pořadu nevleze normální člověk - vystřídala se tam banda úchyláků, feťáků, násilníků a bývalých prostitutek, všichni prováleli svoje jméno tím největším bahnem a to všechno zadarmo. Kdo se totiž spokojí s 10 000, žeano... Nikdo se totiž zákonitě nedostane přes 100 000 (protože Prima chce samozřejmě ušetřit) a ztroskotá na otázkách typu "Myslíte si, že si váš bratr myslí, že váš přítel by radši chodil s vaší sestrou?". ()

JARDAHONDA odpad!

Do tohoto pořadu se mohou přihlašovat opravdu jen lidi z velkou kuráží.... Kde na sebe k vůli penězům prásknou i to nejiintimnější a klidně to prohlásí veřejně celému národu,,,,, rozbijí si rodiny, vtahy a to nejcenější svou soudnost O5 jen k vůli prachům.... Plivu na tento pořad !! ()

Jezinho95

Zajímavý sledovat co jsou lidi schopní udělat pro peníze... provedení nic moc a moderátor si celou dobu snaží hrát na drsnýho týpka a moralizovat. Ztráta času... ()

KubikLykon

Tenhle pořad se mi líbil. Byl znamením toho, co je vše schopný člověk udělat pro peníze. Nejnapínavější na tom bylo to soutěžícího čekání s celým zpoceným čelem a rozbušeným srdcem, zda-li "Tato odpověď je PRAVDA" Jen by mě zajímalo, kolik celkem hádek, rozchodů a rozvodových řízení tento pořad lidem způsobil :-) ()

DavidAAAA

Hodnocení je nejspíš ovlivněno skouknutím top dílů na youtube. Každopádně hodně zajímavá sonda do duší malých českých lidiček, kteří pro prachy udělají cokoli.. ()

m.a.rtin odpad!

Soutěž o tom, jak zničit život člověkovi a aby televize netrpěla pocitem viny, zaplatit mu za to. Vlastně jsem ani moc nepochopil, jak ten počítač určuje, co je jasná lež a co je jasná pravda - přeci jen u spousty otázek je to dost subjektivní a kdybych měl odpovídat já, tak sám vlastně často nevím, jestli to, co řeknu, že jednoznačná lež nebo jednoznačná pravda. Pochybností o "férovosti" tohoto pořadu mám více, nedávám hodnocení "odpad" moc často, ale tento pořad si ho jednoznačně zaslouží. ()