Príbehy neobyčajne obyčajných ľudí a ich túžby, ktoré sa naplnili. Show, v ktorej plníme sny divákov vo forme prekvapenia. Vo väčšine prípadov tieto sny budú nemateriálne. Dôležitý je životný príbeh, ktorý sa za snom skrýva. Show má široký dosah – ponúka divákom pozitívne emócie, rozprávku v živote, naplnenie snov a rovnako aj známe osobnosti (speváci, tanečníci, herci ako hostia programu). (TV Markíza)

Jano...

Ono je pekné pomôcť, či už nezitšne, alebo zo strachu z pekelného ohňa, ale myslím si, že zarábať na tom, aby si celá krajina poplakala a oberať chudákov o dôstojnosť tým, že ich trápenie natočíte a spravíte z toho sentimentálnu reporatáž sa nepatrí. Človek by zo seba nemal robiť anjela, ak ním nie je. Ale nech je to s tým už akokoľvek, aspoň tých pár grošov to darovalo. A za to 1*. ()

moviechecker

Niektorí ľudia by sa tu nad svojimi komentármi mohli trošku zamyslieť (niektorí aj trošku viac). Táto relácia nie je na to, aby Vás pobavila. Je tu nato, aby sa pomohlo ľuďom, ktorý to v živote nemajú alebo nemali ľahké. A iba úplný nevychovaný ignorant, ktorý vyrastal v materiálnom blahobyte môže takúto reláciu ohodnotiť tak ako niektorí z Vás. Ja len ľutujem, že takýchto relácii v Československu nie je aj viac. Pri pohľade na túto reláciu som videl aj tých najtvrdších chlapov roniť slzy ako malé deti. Samozrejme emociálnym mrzákom radím nepozerať, pustite si radšej Kosti či CSI. ()

Brano

Toto je relácia bez neutrálneho postoja, ktorú ľudia buď majú, alebo nemajú radi. Ja som rád, že niečo také vzniklo. Niektorý odporcovia hovoria, že je to všetko len pre prachy. Nehádam sa, ale základným účelom je pomôcť rodinám, ktoré nie sú tak dobre zabezpečené a potrebujú pomoc. Za tie roky myslím, že pomohli veľmi veľa ľudom na Slovensku. Navyše pri sledovaní zistíte, že vaše problémy sú nič oproti problémom niektorých iných ľudí. Keď som mal čas, tak som si túto reláciu vždy rád pozrel. ()

Steeler91

Absolútny brak a svinstvo, ktorý robí z postihnutých ľudí cvičené opice, ktoré dostanú za obrovskú sledovanosť a tučné reklamy troška nažrať na špinavú zem. Citové vydieranie všetkých naokolo. Ľutujem hlupákov ktorí sú schopní to pozerať...Absolútny odpad. Jednu hviezdu dávam len za to, že im dajú aspoň tú almužnu do deravého klobúka za vystúpenie v cirkuse zvanom Markíza.... ()

Ardo

Beriem, že nápad je fajn, ale keď som videl jednu časť (prvú aj poslednú), v ktorej išli opraviť dom jednej rodine. Tejto rodine zomrela mama čo však nemalo nič spoločné s ich domom. Ale Vilo musel neustále spomínať ich mamu a dôvod bol jediný. Hrať na city diváka a donútiť o plakať. A to nemám rád. ()

• Na relácii pracuje viac než 60 ľudí, ktorí do konca roku 2009 nakrútili cez 432 hodín materiálu a spolu pracovali takmer 3000 hodín. (R4D0)
  • Televízny štáb relácie pri plnení snov najazdil do konca roku 2009 cez 243 000 a nalietal 27 286 kilometrov. (R4D0)