honajz2

Stejně jako u minulé epizody to konečně má nějakou atmosféru a konečně mě to začalo nějak zajímat. První sérii nejspíš už dokoukám, nicméně i tak mám pořád dost výhrad. Především s vývinem postav, protože ten se odehrává tak strašně divně a nahodile, že tomu vůbec nerozumím. Ta bývalá politička, vedoucí tu komunitu, fakt někoho okamžitě vyhodí jen proto, že trochu provokuje, ale jinak nic závažného neudělal? A nikdo se toho vyhozeného nezastane, ani jeho původní skupina? Vlastně je to celé dost zvláštní - ústřední skupinka přeživších se tu rozpadne na několik menších, nikdo nepodrží toho druhého naprosto bez nějaké logiky a na konci jsou zase všichni spolu? A taky pořád čekám, co udělá ten bývalý vrah, protože chvíli se tváří strašně loajálně a pak udělá pravý opak. Plus to podivné moralizování je v tom pořád a to, že jsou tu skoro všichni strašně ohleduplní mi taky přijde divný. Sice je to na postapo originální, ale stejně... A ještě mi vadí, že co díl, to minimálně 10 nových postav. Každopádně už mě to aspoň trochu začalo bavit, ale konec téhle epizody vůbec nenaznačuje, kam se to posune dál, tak uvidím... Btw, kam se ztratila ta linka s vakcínou? 3* ()