poster

Modrá krev (TV film)

Pohádka

Česko, 1995, 44 min

 • otík
  ***

  Velmi příjemná a roztomilá poobědová pohádka, která ačkoliv je studiová, nevypadá tak levně, ba naopak místnosti zámku vypadají velmi podařeně. Také obsazení je nesmírně dobré, nikdo z herců nijak nepřehrává, prostě vše klape a sedí v pohádkově zajetých kolejích. Velmi dobrá pohádková záležitost ovšem se strašnou hudbou. Hudba: Ladislav Simon(12.2.2012)

 • NinadeL
  ****

  Skutečně příjemná pohádka na nedělní vytrávení. Četné milostné dvojice, překvapivé finále, dobré herecké kreace. Maciuchová sekýruje Munzara, Laurinová Šťastnému odpustí i to, že je osel, Hlaváčová má svého Zindulku raději bez kníru a Srncová dokáže být šťastná i s Kostelkou. Plus fajnové kostýmy a dobře naaranžované interiéry.(12.2.2012)

 • Ezis
  ***

  "Vypadám tak stejně, že jsi mě nepoznala". Klasické, ale neobvykle pojaté téma s nečekaným rozuzlením, výborní herci, pěkné kostýmy, sympatický čaroděj a pár dobrých hlášek. Prostě milá studiová pohádka tak akorát.(6.2.2012)

 • Tommassi3
  ***

  "No, to promiňte, ale za polovičního osla se já vdávat nebudu !!" ;)(18.10.2014)

 • Chrysopras
  ***

  Neurazí ani nenadchne. Pan Munzar kraluje nejen království, ale i herecky celé pohádce...(20.10.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace