Rozhodli se zhubnout a změnit celý svůj svět. Unikátní pořad o zdravém životním stylu s doktorkou Kateřinou Cajthamlovou a specialistou na výživu, inženýrem Petrem Havlíčkem. (oficiální text distributora)

Nick321

Celkem zbytečný projekt, který má navenek demonstrovat, že zhubnout je možné. To opravdu je možné, už jsem za život viděl fakt obézní ženy, ze kterých se staly krasavice. Ale člověk, co opravdu chce zhubnout, tak nečeká, až mu do kvartýru napochoduje štáb s kamerama jak severokorejský kanon. Ten to prostě udělá sám. Nechat si natáčet svoje faldy a udělat ze sebe před celým národem do konce života nechutné prase.... no.... ale zase na jednu stranu, když se jiní nechávají točit u tak intimní chvíle jako je porod..... ()

Bila_pani

Když v pořadu figurovala jenom Cajthamlová, tak to bylo lepší, Havlíček mě silně irituje. možná je to hnusné, ale já se dívám jenom zásadně na díly, kdy jsou účastníci labilní, bez vůle a dietu naprosto nezvládají. Pak je to docela sranda, ale když se mám dívat na někoho, kdo úspěšně hubne, je to sice fajn a přeju mu to, ale co z toho mám jako divák....? A nechápu ten slogan "Jste to, co jíte - výživná show". Výživná? Wtf? ()

Evziiik

Nedá se říct, že by byl pořad nějak vtipný nebo extrémně zajímavý, ale rozhodně má smysl a není to jenom výkřik do tmy. Je snadné hodit ho mezi odpad!, ale kdo z vás by dokázal změnit život zoufalým a nešťastným tlustým lidem, pro které je tohle jediná naděje? Obdivuju všechny zúčastněné a obdivuju především Kateřinu s Petrem, kteří na to mají nervy. ()

burg

Neuvěřitelně oprasená třicítka: Chci zhubnout a už jsem zkoušela fakt všechno. Musíte mi pomoct! Kateřina Cajdhamlová: Zkoušela jste nežrat? ()

Sinuhette odpad!

Utrpení všech STUDOVANÝCH výživových poradců. Nechápu, jak může lidem radit zootechnik a lékařka, která se o výživě začala učit po natočení druhé řady. Vážně k smíchu. Pro lidi, co o výživě nemají ani za mák představu je to možná motivace/inspirace... ale kdo se v tom už trošku orientuje, tak musí kroutit hlavou, protože co tam kolikrát vypustili za bláboly, to se člověk nestačil divit! ()

BubbleGum

Ten přístup a "rady" mi připadají velmi dobré. Není to návod "jak být vychrtlý", ale je to naopak pojato velmi zdravě. ()

Mountain

Viděla jsem podobný pořad v německé televizi a asi má cenu pomáhat lidem, kteří nezvládnou závislost na jídle. Škoda, že to není pro širší publikum. Je totiž zajímavé, jak jeden propadá bludům. Jinak to je spíše smutné i zlomyslně směšné. Osobně bych raději nežrala, než si nechala radit o zdravé výživě. ()

DarkSikorski odpad!

Každý člověk větších rozměrů by chtěl zhubnout. Já nejsem výjimka. Ale abych ze sebe dělal cvičenou opici přede televizními kamerami? Díky, ale ne díky. Myšlenka je tedy dobrá, ale samotné pojetí stojí za houby, ()

Bullet odpad!

Ta ženská je bez pardonu píča s velkým PÍ.Její vyjadřovací schopnosti jsou naprosto omračující a duševně je na úrovni kolečkových bruslí bez koleček. ()

Jancaa01

Pokud chcete sledovat pos do hubnutí, tak doporucuju- Vítej v novém tele. V tomto poradu jednají s lidmi strašně povýšeně a dělají z jich blbce. ()

Hidan

Pořád samej hate, co tu tak vidím. Je to fajn česká reality show. Nic víc a nic míň. Mně tento pořad sednul dobře, protože jednak nemám averzi vůči vzhledu paní doktorky a jednak se nestravuji jako prase. Nesouhlasím úplně s každým detailem a ono je to třeba brát to s rezervou, ale hlavní směr pořadu je perfektní. Pohyb. Adekvátní energický výdej. Kde se tato tajemství skrývala před naším národem tak dlouho?!? A k přhlášeným účastníkům, byly tam i docela motivující příběhy, ono přestat s alkoholem či s kouřením nedokáže každý. Jsem rád a překvapen, že Prima vyprodukovala na svůj poměr nadstandartní a pro průměrného diváka i vzdělávací pořad. Dobrá práce. ()