Rozhodli se zhubnout a změnit celý svůj svět. Unikátní pořad o zdravém životním stylu s doktorkou Kateřinou Cajthamlovou a specialistou na výživu, inženýrem Petrem Havlíčkem. (oficiální text distributora)

H.Gordon

Líbí se mi, že se paní Kateřina Cajthamlová snaží pomoct těm, co mají velkou váhu a tudíž i špatné zdraví. Mnozí lidé si neuvědomují, že dobrý jídelníček se rovná dobré zdraví. ()

Všivák

Nechápu kritiku tohodle pořadu. Vždyť má pravdu. Lidi se nehýbou. Žerou levné nekvalitní potraviny a myslí si, že to vyváží tím, že jich sní málo. To co pak průměrný Čech ušetří na jídle a zánovních teplákách utratí za nové auto. Aby mohl v těch teplákách pak machrovat před ostatníma. Nehledě na to, že nabídku určuje poptávka. Proč by tedy řetězce měli prodávat kvalitní potraviny, když se spotřebitel dívá jenom na cenu.. Buzerace lidí? Vždyť tam chodí dobrovolně. Víc takových pořadů! ()

Hér odpad!

Dívat se na nechutný, přežírající se, upocený, nateklý "selátka" který se tam přihlásej stejně jenom kvůli penězům když stejně Žrát nepřestanou a ještě všem ukazujou 100 let starou tlačenku kterou maj schovanou za postelí se slovy že to je biomaso a tudíž je to dietní ? Díky. nechci. ()

ghatos

Pořad, od kterého víte, co dostanete. Cajthamlová je afektovaná, Havlíček jakž takž. Dokola omýlané zdravé zásady konzumace jídla a pití někteří stále nechápou. 62%. ()

Kosmik 1

Někomu tenhle pořad třeba i pomoct může. Tomu, kdo už je vážně v koncích a má deprese z toho, že je obézní. Pořád je to ale všechno pouze a jen marketing, je to televize, je to o sledovanosti, o tom ukázat se a hlavně o penězích. Co by mělo každému zdravě myslícímu člověku dojít, aniž by potřeboval rady odborníků ohledně žrádla a pohybu je, že stačí zdravěji jíst a alespoň trochu se hýbat. Ale komu se nechce, ten nemůže čekat zázraky. Když se hýbat nebudu a budu se cpát smažákama, všude budu jezdit autem, tak těžko můžu čekat, že budu vypadat jako Rambo. :-) ()

U.Tarare odpad!

Chcete zhubnout? Nežerte! To pak budete hubený jako z těch plynárenských společností, které nechal vystavit uznávaný dietolog Adolf H. ()

MiaMoonlight

Tím, že v posledních odvysílaných dílech vynechali nepříjemnou doktorku a nechali jen vtipného a sympatického dietologa, či jaká je jeho profese, si mě jen získali a díky tomu dávám tu druhou hvězdičku. Ta první je pouze za nápad a získání si lidí. ()

giovanni3

Co k tomuto pořadu říci? Kladem je určitě snaha napravit český národ, kdy si člověk uvědomí co si vlastně kupuje za bordel (viz masné výrobky v kterých skoro není maso) a co jsou kvalitní alternativy. Záporem je snaha fascinovat těmi stoly hrůzy a vlastně neustálé omílání jednoho a toho samého, či náprava těch českých rádoby hvězd. Nesleduji to, ale člověk se tomu pořadu nevyhne a občas si z toho i něco "odnese". 3z5 ()

Zemi11

Ták paní Jiřino, póóódivejte se na ten stůl, copak to tu máme? - Jejda, no to opravdu nevím. - Je to hnus že? - No. - No ale to jste všéééchno spapinkala minulý týden. A tady se nám to uložilo do našeho bříííška. Jejdamánku. Podívejte se tády brambůrky s colou, přidáme kousek mlíčka s hranolkami, táááááák. Nóóó, paní Jiřino, co na to říkáte? To je mňamka cóóó? LOL, to je prostě pořad k sežrání! ()

Kejdlo

Poučný pořad pro prasátka, co neuměji s mírou papat. Obžerství ve své nejryzejší podobě. Někdy mám chutě na ně poslat Kevina Spaceyho z filmu "Seven". ()

herr_carter

Typ takového pořadu asi normálně OK, ale já jenom když koutkem oka zahlédnu tu pizdu Cajthamlovou, co byla otrávená zřejmě už v děloze, sbíhají se mi všechny známé i neznámé žaludeční šťávy..."Tak ukažte Jano, co máte v ledničce, Vás osobně tipuju na samý nezdravý a tučný sračky..nojoooooo,dyk sem to říkala, nutela, čokoláda a prošlý rybí prsty...jsem prostě odbornice na slovo vzatá". Tvl, komu tahle ježibaba může být sympatická, to si vážně nedokážu představit - nedejbože, jaký debil/kráva si podle téhle kreatury nově nalajnuje život... ! ()

rozbris

Tak to je děs!!! Hlavně když u toho jíte, hned ztratíte chuť, a to jste zrovna přišli třeba z práce a máte fakt hlad a celý den nic v hubě:-).....Ok někdy to je dobrá reality show a dokonce se pobavíte, ale to tam nemohli vybrat lepší moderátorku než Kateřinu Cajthamlovou???? Taky není zrovna jedna z misek!!! Tohle bych do příště vzal v potaz a něco s tím udělal. ()

Michelle75

Do pořadu se přihlašují lidé, kteří s prominutím nejí, ale žerou jako prasata. Co dodat, klepu si na čelo a nechápu, že se pak diví, že nehubnou. Nadruhou stranu někdo jí opravdu málo a přesto tloustne, ono se ten problém potom prohloubí a otravuje toho dotyčného v hlavě, takže pro tyhle lidi pak ten pořad asi je. Přesto mě baví jej sledovat a občas se i pořádně zasmát, každopádně já bych ze sebe nemohla dělat před celým národem kašpárka, takže všechna čest za tu odvahu. ()

Billie777

Pořad, který je vlastně docela prospěšný ale koukat se pořád dokola na ty tlouštíky mě až tak nebaví. Ale občas jsem se na to mrkla a není to tak špatný. A paní doktorka je sympatická. :) ()