Rozhodli se zhubnout a změnit celý svůj svět. Unikátní pořad o zdravém životním stylu s doktorkou Kateřinou Cajthamlovou a specialistou na výživu, inženýrem Petrem Havlíčkem. (oficiální text distributora)

Jaxx84

I když občas padne nějaká zajímavá informace o stravování, stylem a podáním to není moc atraktivní pořad. Přesto věřím, že některým účastníkům může tento psychologicky-odborný nátlak změnit nebo i zachránit život. 4/10. ()

Zodiak455

Dobrý úmysl se cení,a je dobré že nějaký takový pořad existuje.Rozhodně lepší než všechny ty Farmy a nebo Vyvolení. ()

Psycho.R

Doktorka Kateřina a Petr Havlíček na cestě proti obžerství. Většinu informací, co říkají vím, ale důležité je, aby se i český divák dozvěděl, co jí. A taky hlavně to, co je to hlad nebo žízeň... ()

astraal

Baví mě akorát ti kteří nespolupracují, žerou, necvičí, tím pádem nehubnou a nakonci to všechno ještě zatlučou. Spolupracující, váhu shazující, cvičící aktivové mě nějak nebaví. ()

Juwe

Já si myslím, že by stačilo cca 3 díly na odvysílání celého pořadu. V každém díle se prakticky setkáváme s tím samým, to jest troška pohybu a jíst zdravě :-) ()

IvonaK

Pět hvězdiček dávám za předchozí série, kde ještě účinkovala doktorka Kateřina. Byla velice zábavná a nejlepší bylo jak vybírala tu lednici. Její svéráznost mě dostávala. :D V současnosti je tento pořad doslova a do písmene ODPAD! ()

Exix

Nedokažu pochopit, že když někdo přibere třeba 20kg že stym něco nedělá , že čeká až přibere 40-60kg a pak musí být tyhle pořady. ()

macetoma

Každý seriál začně po jisté době trpět stereotypem, ze kterého není úniku. Umění je včas přestat. Doktorka Kateřina se snaží seč může, ale i na ní je poznat, že je to co jí :) Nejvíc mě bavily ty části, kdy doktorka udělala "přepadovku" a našla u postiženého "zakázané" potraviny. Nu, jsem škodolibý Čech. Dávám tři hvězdy za nápad. ()

yaqwsx

Původně jsem chtěl dát 3 hvězdičky, jenže už mi leze krkem přemedializovanost tohoto pořadu, respektive hlavní představitelky. Nápad dobrý, zpracování v začátcích bylo na dobré úrovni, avšak psotupně to jde k horšímu a horšímu. Napadá mě otázka; to je v ČR opravdu takový problém natočit nějakou slušnou reality-show či pořad? ()

transbeskyd

Paní Kateřina je sice od podstaty učitelsky protivná, ale snaží se. Vyvažuje to specialista - inženýr Havlíček. Je mi jich obou líto, pokud trefí na někoho, kdo se chce v tv jen trapně zviditelnit a ukázat národu v celé "kráse", co je (jsme) zač... ()

Angel30

Někdy přínosný pořad a někdy se ta snaha vyplatí. Jsou ale i situace, kdy obžerství zvítězí nad paní doktorkou. ()

boombang

Nekoukám na to..., jinak bych dostal strašnej hlad. Myšlenka je fajn, ale obsah i forma jsou k zblití. Kateřina je (resp. byla) ovšem kočka. ()

Sagisia

Nápad je fajn. Do té doby, než spatříte díl, ve kterým IQ všech účinkujících nepřesahuje hodnotu 200 (přičemž počítejte, že doktorka Cajthamlová má těch svých 156). Pak se z pořadu, který by polovina lidstva měla sledovat povinně namísto Ordinace v růžové zahradě, stává bohužel jen další nechutná reality show plná špeků a pitomců, které ani paní doktorka se svou osvětou nezvedne prestiž. ()

Astinas odpad!

Představa, že jsem tlustý a chci pomoct, je v dnešní spol. celkem běžná, ale já mám radu - sport. Nicméně těm, kteří sportovat nechtějí má přijít na pomoc Kreténka Kateřina (místo doktorka, jak ji pořád představují), která neshodí kila, nýbrž sebevědomí a totálně se Vám vysměje, při otevření lednice. Je to hrozné, příšerné a je mi líto lidí, kteří se objevují v tomto pořadu. A taky mi je líto, že díky jejich problémům je tahle ženská na obrazovce a z toho ponižování má peníze. Výsměch lidem do xichtu... ()