Ztracené město (TV film)

• Austrálie

• Kanada

Dobrodružný / Sci-Fi

Německo, 2008, 90 min

Poměrně slušný film s častou akcí, ale i občasnými hluchými místy. Sem tam se objeví i nějaký filmový trik na velmi dobré úrovni (až na ten poslední). Takže ani nevadí, že sledujeme tak trochu Indyho a trochu Laru Croft dohromady. Na film se rozhodně dívat dá i když ve sbírce bych jej asi nechtěl. Celkově průměrný film. Nova 090718 9524/9728(21.12.2009)

• BoXBe

"Aby klesla hladina, musíme najít žezlo." Pravda, hodnotím jen na základě upoutávky na Nově před zprávami a bylo to s dabingem a na velmi krátkou chvíli, ale tohle je kategorie Odpad! už podle jednoho filmového políčka. Non sense něco takového točit. Koukat na to asi mohli opravdu jen nejotrlejší líné zamrzlé dupy v obývákových křeslech.(19.7.2009)

• Kubi21

Strašná blbina, která se snaží spojit Vodní svět, Indyho a asi deset dalších filmů. Musím, ale říct, že jako oddechovka a kulisa k odpočinku je to nakonec více než dostačující. A taky musím přiznat, že nechybí prvek co bude dál. To mne udrželo celou dobu u obrazovky a byl jsem to schopný dokoukat. Lehce podprůměrné, ale plně zasloužené dvě.(20.8.2013)

• spiritus

Na jednu stranu nemastné, neslané dílko, s podprůměrným scénářem a hereckými výkony. Ale přeci jen jsem se nadruhou stranu celkem bavil, atmosféra celkem věrohodná a film jako takový má relativně dobrý spád. Prostě několik velkých záporů tu silně vyčnívá, ale vyvažují to i nějaké ty klady, takže celkový dojem je čistě průměrný. Typické béčko, které se dá zkousnout v případě nemožnosti jiné volby.(24.9.2009)

• petaspur

Snímek, ve kterém 32 špuntů umístěných v bodech konvergence kosmické energie drží vodu, která v důsledku globálního oteplování zaplavila města. Za této situace do děje vstupují dva bratři (kteří nejsou bratři a jejich otec není jejich otec), kteří za pomoci Vatikánu a moderní fyziky zachrání svět. Už dlouho jsem se tak nenasmál u seriózně se tvářícího díla.(9.5.2009)

• - Na filmu spolupracovala německá komerční televizní stanice ProSieben, americká kanelová síť Sci Fi Channel a rakouská společnost Tandem Communications. (Terva)

• - Stanice Sci Fi Channel doufala v úspěch a v seriálové pokračování. Po chladné odezvě však práce na seriálu skončily. (Terva)