Máte doma uklizeno?

(pořad)
  • Velká Británie How Clean Is Your House?
Reality-TV
Velká Británie, 2003, 24 min

Experti na hygienu Kim Woodburn a Aggie MacKenzie odhalují tajemství špíny a nepořádku britských domácností. Diváci se mohou podívat do nejšpinavějších domovů, které si lze jen těžko představit, a seznámí se s jejich obyvateli. (oficiální text distributora)

blackrain odpad!

U nás by se mohlo natočit něco podobného a nejlépe mezi našimi celebritami, když už nás pustily do kuchyně a pozvaly nás na skvělou véču. Samozřejmě by nemuselo zůstat pouze u "reprezentativního" vzorku. Alespoň by měl Blesk a AHačko o čem psát. Nechápu, proč se plýtvá penězi na takové pořady. ()

fmash

Nedobrovolně shlédnuto několik dílů. Čím vším se ještě budou lidi chlubit před kamerami? Fekáliemi? No, to už takový rozdíl nebude, vzhledem k detailům podělaných záchodových mis čištěných kartáčkem na zuby či plesnivým humusem pokrytých kuchyní v této reality show. A stejně tak na závěr budou vykřikovat, jak se jim změnil život k lepšímu. V tomto případě to není kvůli novému obýváku, ale proto, že je někdo donutil uklidit si kvartýr a teď je (tipuji tak měsíc, ale kéž bych se mýlil) smějí navštěvovat vnoučata. No budiž, proti gustu... Zajímavé snad ještě je, že se mezi zoufale línými, nepořádnými a nesoudnými lidmi s byty zanesenými svinstvem evidentně nevyskytují jen senilní starci, narkomani a bezdomovci (případně jejich kombinace), jak jsem se domníval, ale poměrně mladí lidé, pracující, někdy i s koníčky. Závěr: lehce poučné, dost nechutné a těžce trapné. Jako dokument bych to uvítal, jako zábavu nikoli. ()

peiton

Mám dosť!Viem,že sú medzi nami všelijakí týpci,ale čoho je veľa,toho je príliš.Neverím vlastným očiam,o to viac,že problematika neporiadku sa jedná prevažne/väčšinou ženského pohlavia.A to je u mňa neprípustné!Dvojica expertiek na hygienu a ich team to má ťažké.Som príliš trúfalá ked poviem len toľko,že by som tých obyvateľov bila hlava-nehlava..?!Myslím,že nie!!To kde sme,aby som mala tú ,,česť"sa deliť o svoju spáľnu s hlodavcami,hmyzom a s ktoviečím ešte..Brrr. ()

bukowski83

Proč hodnotit špatně, když je to celý o tom, že dvě uklizečky procházejí anglické domácnosti a objevují klenoty co si nashromáždily anglická prasata za měsíce a měsíce neuklízení.Dneska jsem viděl díl, kde si ženská nechávala ve svým domě srát kočku na koberec a neuklízela to prostě to tam nechala a žila si v tom! SICK! ()

enjoi

Hodnocení berte s nadhledem. Kvalita pořadu je samozřejmě o dost nižší, ale já se vždycky bavím tím, jaký bordel ty lidi doma mají. Někdy to fakt stojí za to :D. ()

dubinak

Velice zábavný pořad. Připadá mi, že zdejší hodnotitelé hvězdičkovali spíš nepořádek tamních Britů, protože celé dění pořadu vtipně vyzdvihuje hlavní dvojice elegantních dam, jež mají trefné a zábavné poznámky a navíc výborné a laciné typy, jak se jednoduše zbavit různorodé špíny. ()

pufina

Jestli sníte o tom, že uvidíte v televizi ráj ptačích hoven v jedné místnosti (a další nechutnosti, co smrdí až přes obrazovku k Vám do obývacího pokoje), tak prosím - to je show pro Vás! Lidi, vy jste ale prasata! ()

Kaferano

NE. Takhle jsem odpovídala, než jsem poznala tenhle pořad. Po zhlédnutí většiny dílů odpovím ANO. Moje domácnost je křišťálová, voňavá a útulná. Přesto, že mám doma několik druhů pavouků a jedno mraveniště, tak tu nehostím ani vši, ani blechy a potkany. Geometrickou řadu množících mikrobů pečlivě redukuju kachnou a práškem na vany. Je ale pravda, že tento pořad měl vliv na můj přístup k uklízení. Jednak mi zvedl sebevědomí a druhak mě nakopl k nekompromisnímu vyhazování krámů, které nepoužívám. Také jsem použila recept na projasnění dřevěného nábytku. Jako doplnění na toto téma mohu doporučit knihu Zbavte se nepořádku. Má podobný efekt. ()

Akumulátor

Inteligence účastníků této reality-show je asi rovna nule. Nechápu, jak si mohou pozvat do svého chlívku televizi a celému světu ukazovat jaká jsou prasata. Uklidit snad dokáže každý i s IQ 15 a není třeba si k tomu zvát dvě cizé baby s kamerou. ()

Danny F.

Nevěřím, že by mohl někdo mít doma takový binec... Oceňuji odvahu těch uklízeček se do takového sajrajtu ''ponořit.'' 50% ()

NICOX

Hvězda za to, že jsou ty lidi tak (odvážný) blbý, že ukážou jaký jsou prasata. Viděla jsem jen pár dílů a ruku na srdce, některý jsou fakt jen pro silnější nátury. "Fuj. Jak se v tý sprše můžete sprchovat? Nedotýkám se zdí." 20 % ()

Paity odpad!

Šílené uklízecí báby se dávají do práce. Jedna věc je na tom pořadu ale přece jen zajímavá. I v Británii jsou schopni lidé žít jako prasata, nechutné, co se někdy u nich doma nachází. ()

Tessie

Nechápu jen pár věcí.. Jak může někdo doma žít v takovém bordelu a pak si domů pozvat ještě televizi? Viděla jsem jsem pár utržků z několika dílů a prostě nechápu.. ()

Eamby odpad!

Klasická reality-show, kdy ze sebe lidé udělají hovada- jen v tomto případě je ze sebe nemusejí dělat, oni jimi jsou. Přijdou dvě ženy, které Vám uklidí dům a Vy pak v záplavě slz, celkově naměkko, když zjistíte, že se můžete v domě vůbec pohnout. Lidská lenost nezná mezí. Nedávám odpad za celkovou reality-show, dávám odpad za celkovou lenost lidí, díky které se tato reality mohla odehrát. Smutnější je, že se tímto lidé ještě chlubí, než-li by zvedli pr*el z pohovky (slušněji se to napsat ani nedá) ,která je zasypaná harampádím a uklidili. Kam naše společnost spěje? ()