Máte doma uklizeno?

(pořad)
  • Velká Británie How Clean Is Your House?
Reality-TV
Velká Británie, 2003, 24 min

Experti na hygienu Kim Woodburn a Aggie MacKenzie odhalují tajemství špíny a nepořádku britských domácností. Diváci se mohou podívat do nejšpinavějších domovů, které si lze jen těžko představit, a seznámí se s jejich obyvateli. (oficiální text distributora)

cogi

Člověk se nestačí divit, jaký bordel mají někteří doma .. například špinavými ponožkami utírat nádobí by mě nenapadlo ()

chrispe

Když se nedávno kamarádka zmínila o tom, že Angličané mají ve svých příbytcích nehorázný bordel, ihned se mi vybavila tato reality show. Musím přiznat, že při převážné části dílů jsem byla šokovaná, co jsou lidé schopni dopustit... ()

VerenaLord

Nechápu jak může být nějaká reality založená na tom, jak moc velká jste čuňata doma. Odporné, nevkusné. Nechápu princip toho celého tyjátru... ()

prasklinka odpad!

to musí být reality show opravdu na úplně všechno? viděla jsem to jenom 1x ale bohatě mi to stačilo. takže varování, jestli máte opravdu silný žaludek a opravdu hodně volného času, podívejte se na to. ()

marek86

Mě to baví. Dámy jsou docela vtipné a dávají zajímavé rady, co se týká úklízení. Ale je nechutné vidět, jak někteří lidé bydlí. Moje hodnocení 5/10. ()

haWranka

Pořady tohohle typu se těžko hodnotí. Já se tedy rozhodla hodnotit podle toho, jak mě to baví. A ono docela i jo! Vždycky mě zajímá, jak byt nebo dům vypadají pod tou skládkou. Navíc dámy v růžových rukavicích s peříčky mě vždycky dostanou. ()

j.o.j.o.

Rozhodně tenhle pořad vytvořili proto, aby lidi přešla deprese z toho, že mají doma nepořádek... Některé ty metody jsou bezesporu překvapivé, ale díly jsou jeden jako druhý. ()

bond77 odpad!

Skvělý pořad pro ty, co neumějí uklízet a nebo se jim nechce. Vřele vám porádí dvě staré báby, které se do všeho musí plést. ()

IvonaK

Někdy je až šílené v čem lidé žijou a jsou stále zdraví. Tento pořad mě donutil být víc pořádkumilovnější a zajímat se o to, jak důkladně čistit zanešená místa v domě. ()

Mr.nachos

Kdybych to neviděla, nikdy bych nevěřila, že některí lidé můžou žít hůř než prasata v chlívě. U některých dílů se mi dělalo zle z toho co jsem viděla. Pokaždé, když zazněka věta " nemám na uklízení čas" se mi utevírala rybička v kapse. Ještě teď se třesu odporem, ale přesto mě bavilo na to koukat, protože to, co ty dvě dámy dokazaly udělat s těmi chlívky bylo úžasné. Jistě, není to žádný převratný seriál, ale mě to prostě bavilo. ()

subic

Mě se tenhle pořad líbí, nesleduju ho nijak pravidelně, ale když jde, tak rád kouknu. Viděl jsem, že tyhle 2 dámy zavítaly i do USA a tam teda žijou extrémy, bordel jak u bezďáků pod mostem přímo v bytě i domě. A na druhou stranu tyhle 2 dámy ukazují, co se dá vyčistit jednoduše starými babskými recepty, citronovou šťávou, jedlou sodou atd. ()

andysek88 odpad!

Dvě odporné nesympatické staré rašple v hlavní roli. Jedna má delší nehty, než ta druhá. Hlavní nástroj na uklízení jsou gumové rukavice s mega ozdobou, celou z peří a kamínky. Jejich nepřítel 30 let neuklízený bordel, fekálie, bakterie salmonely a dalšího ultra svinstva. To vše vysílané na Prima Love v poledne k obědu. Dobrou chuť. btw. scénka, kde blonďatá tlustá rašple setře prstem z dvou let nemytého hajzlu zaschlé hovno s pubickým ochlupením, ta byla mega.. škoda, že si ten prst neolízla, teprve pak by to dovedla k dokonalosti. ()

Santek odpad!

Nevím jak tohle hodnotit. Jestli mám hodnotit odvahu ukázat světu jaké mají v Americe prasata, tak to pak dávám plný počet. Jinak je to odpad. Ty lidi jsou zralí do blázince. Mít takový bordel doma a ještě se s tím cpát do TV. Na to se vlastně ani nejde dívat :-( ()

huhulalka

Klasická výstřední show, když mají v USA show kde soutěžící pojídají červi, brodí se ve výkalech, zvrací na povel, tak proč ne úklid nepořádku na britský způsob? ()

moviepill

Ono to nízke hodnotenie odráža len pocity, ktoré zažijete pri pravidelnom sledovaní "Máte doma uklizeno?" . Hnus, zdesenie, šok... Ale áno, bol som v Anglicku a môžem potvrdiť, že Angličania žijú strašne. Vonku vypiplané trávničky, vnútri vypiplané plesne... Zaujímavá sonda do domácností. ()