poster

Koko TV (TV pořad)

Komedie

Česko, 2009

Režie:

Lumír Tuček

Scénář:

Jana Tučková

Kamera:

Libor Hlavatý

Komentáře uživatelů k TV pořadu (11)

 • Zeck
  odpad!

  Takhle si Kokoti z TV představují vtipnou scénku. Potká jedna ženská chlápka a ptá se ho na cestu, ten jí nezná a tak jde s ní. Potkají dalšího chlápka a ptají se ho na cestu, ten jí také nezná a tak jde s nimi. Potkají třetího chlápka a ptají se ho na cestu, ten jí nezná a tak jde s nimi. Pochodují po sídlištni, pochodují po lese, pochodují všude. Pak se zastaví a nad nimi se objeví nápis "Ztraceni"... CHA CHA CHA, to je narážka na ten seriál chápete? Suprové že? Takový milý a hezký humor od zkrachovalců, kterým scénář psali děti z družiny, když čekali na rodiče. 0%(11.5.2011)

 • Korbitch
  odpad!

  Miloš Knor je tragéd a tady to dokazuje na plné čáře. Jeho scénky z pořadu Na stojáka dokáže kámoš předvést stokrát líp.(14.8.2011)

 • 4daPeace
  *

  Verdikt: Nevtipný následovník (až kopie) vtipného Tele Tele z Barrandovského kopce.(20.1.2009)

 • ganz
  **

  Musím říct, že tato show se stejně jako knor time dá sledovat až po požití nějakého alkoholického nápoje a stejně jako knor time má také přez polovinu obsahu vysloveně trapnou, naštěstí i zde občas najdeme něco čemu se člověk může s chutí zasmát... Mylím si že odpad je zde až moc, pokud humor srovnáme s takovými "veledíly" jako je troškův kameňák, tak tento počin prostě vyhrává (mezi hluchoněmými slyšící). Dvě hvězdy si to prostě zaslouží, navíc mi připadá, že Knor se časem zlepšuje a do takových dvou let by se z něj mohl stát plnohodnotný komik.(23.6.2009)

 • silent cut
  ****

  Osobně bych si rád od zde hodnotících nerecenzentů přečetl alespoň dvě tři věty odůvodňující zde umístěný odpad. KOKO TV má před sebou určitě ještě spoustu práce, ne všechny scénky jsou geniální, ale dělat humor neni prdel... Do saturday night to má daleko, ale silné 4 za odvahu, tah na branku.(1.3.2009)

 • Paity
  odpad!

  Cokoli, co pokračuje v "tradici" Na stojáka má u mě předplacen Odpad!, zvlášť když je pod tím podepsán Miloš Knor.(21.8.2013)

 • Olík
  *

  Tak tohle je smutné. Vynikající stand-up komici z pořadu Na stojáka, pokoušející se prosadit v televizi prostřednitvím ubohého pořadu na první pohled podobného trapárně let minulých Tele Tele :((10.8.2010)

 • iMilan
  odpad!

  Něco tak neskutečně trapného jsem ještě neviděl. Čumím na to s otevřenou hubou a nechapu.(14.6.2009)

 • m4xp4yn3
  **

  Přihlouplé skeče, marně se snažící navázat na tradici Monty Pythonů. Na rozdíl od nich zdejším hercům chybí vtip a šarm. Jeden bod za aktivitu, přeci jen se u nás tento formát moc nepěstuje, a druhý za Lukáše Pavláska, v němž jediném nacházím skutečný důvod proč s TV Koko ztrácet čas.(2.1.2010)

 • Kindernay
  **

  Něco podobnýho jako bylo Tele Tele,ale o dost slabší, občas tam byly dobrý momenty, ale celkově nic moc.(18.9.2010)

 • Kubikos
  odpad!

  Co to jako má kurva bejt?(7.12.2012)