Polobotky (TV film)

Komedie / Krátkometrážní

Česko, 1997, 14 min

Umanutost přivádí lidi do všelijakých situací a když jsou umanutí manželé a oba, rozvod je vždy jako konečné řešení. Ivana Chýlková a Vlastimil Zavřel to sehráli dobře. jen škoda, že nebyl scénář daleko více propracovanější. Mohlo se z námětu vytlačit daleko více. Ten konec je pochopitelně očekávaný. Takový Bakaláři prostě jsou.(1.11.2016)

• triatlet

Těžkopádně odvyprávěná bakalářská soudnička.(20.9.2017)

• Tommassi3

"A co vy, paní odpůrkyně ??" - "Tak já bych se třeba taky... případně.. nerozváděla.."(16.5.2014)

• rt12

Tedy něco tak blbého jsem dlouho neviděla. Nešlo jenom o ,,úchvatný" námět, ale i o neskutečně odfláknuté, trapně zahrané role.(10.8.2013)

• Fifer

Příšerný scénář, příšerná schématičnost, příšerné všechno. Od začátku je všem jasné, že ti dva se pohádají a pak se usmíří. Já myslel, že tento televizní pořad vznikl proto, aby se využil potenciál všech těch hospodských historek. Nevím, ale režiséři a scenáristé bakalářských povídek chodí asi do nějakých jiných hospod, protože za takovouhle historku by u nás štamgast schytal ledatak kríglem po hlavě.(17.3.2012)