Hra na vraha

všechny plakáty

Parta studentů slaví konec studií v odlehlém prázdninovém domě. Bujarou zábavu však razantně ukončí přítomnost sadistického psychopata, který je zatáhne do dobře promyšlené smrtící soutěže. Pravidla jsou jednoduchá - kdo chce přežít, musí zabít ty ostatní. Kamarády i páry čeká zkouška důvěry. Vztahy se začínají rozpadat, napětí roste a naděje na přežití slábne. Domů se dostane jen jeden. Kdo přežije? Někteří budou bojovat pro lásku, někteří pro přežití, ale všichni se změní. Protože hluboko uvnitř jsme všichni zabijáci... (oficiální text distributora)

Fortius

Keďže som videl aj horšie veci... tak jednu hviezdičku dám, ale toto vážne zaveľa nestálo dokonca sa pri tom nedalo ani spať a musel som to vypnúť. ()

Sekon

Nebylo to zas tak zlé, jak jsem od toho skrze některé komentáře čekal. Nebylo to ale ani chvalitebné.Tenhle film měl asi hodně hrát na psychologii, ale to se mu teda moc nevydařilo. Naopak, spíš to občas bylo přehnané, až odpuzující, připomínající spíš: "hru na velkolepé dílo", než cokoliv jiného. Zajímavá myšlenka, atmosféra typu: "někde sami", se mi také vcelku líbila, ale zbytek nic moc. Inu co ale, nenudil jsem se. čistokrevné 3 hvězdy. ()

jetos odpad!

po dvaceti minutach sem umiral nudou, po 40 sem usnul...pokud bych film hodnotil jako uspavaci, tak dotane 4hvezdicky... ()

mpet

Nápad ne špatný, provedení ne dobré. Začátek byl docela dobrý, mělo to svoji atmosféru a i napětí, ale to se docela rychle změní ve chvíli, kdy už bylo potřeba aby herci začali hrát. Jejich herecké výkony byli nudné a docela často působili nereálně. Napětí a atmosféra se proto postupně vytrácí a je nahrazena něčím co se snaží navázat na začátek, ale vypadá to spíš jako amaterský film plný začínajících herců a uměle vyvolaného napětí. ()