poster

Hra na vraha

 • USA

  Kill Theory

 • Slovensko

  Hra na vraha

Horor / Thriller

USA, 2009, 82 min

Režie:

Chris Moore

Hudba:

Michael Suby
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • PetrPan
  ***

  Otřepaný motiv, který měl být zřejmě podán originálně a neotřele .. banda výrostků určených k porážce se potkává se svým osudem v podobě šílence, který se rozhodl s nimi hrát hru Zabij nebo budeš zabit a tímhle bohužel končí veškerá inovace a tak se před námi odvíjí tuctový příběh skupinky uřvaných děcek s šablonovitými charaktery, která se nevynalézavě ztenčuje a vy od začátku tušíte, kdo asi tak zůstane poslední...nechci spoilerovat, ale ano, přesně tihle to budou...Hra na vraha je prostě ničím nevynikající tuctový slasher.(5.12.2012)

 • Patw
  **

  Komentář může obsahovat spoiler: Vše to začíná partou kamarádů, pokračuje alkoholem, sexem a končí to s mrtvolou. Tady u toho filmu mě to fakt nebavilo. Až než se to rozjelo... zajímavé je že bych chtěl vědět jak to dopadlo s tou co přežila, a s tím psychiatrem co tam měl syna. Určitě nechci pokračování, spíš bych film o patnáct minut prodloužil. I tak to nebylo nic nového co by tu už nebylo... průměr.(9.1.2011)

 • cariada
  ***

  Další z hororů kdy jede parta mladých někam na víkend. Tentokrát měli asi tvůrci víc peněz nebot místo obvyklých 4 či 5 lidí, jich tam rovnou jede 7 a měli dodávku. S dalším se setkají až na místě, ač jí nečekali, tím pádem jsou 4 holky a stejný počet kluků (jak divné). Pak jim kdosi zabije jednu dívku a hodí jí do okna a har začíná. Vyslechnou si záznam, kde je jim zděleno , že do 6 hod ráno, tu musí zůstat pouze jeden živí nebo zemřou všichni. Ač to zní šíleně musí na tu hru at už dobrovolně přistoupit. Pokus o útěk je nemožný. A tak se to tam zabíjí navzájem, někdo nehce jiný zase jo. Slušný masakr hlavně scéna ve sklepě s rejčem. Do poslední chvíle nevíte kdo bude ten štastný. A hlavně čekáte kdo zatím vším stojí a proč. Ano dalo se z toho vytěžit mnohem víc, přesto solidní horor, který si na nic nehraje a pořád se něco děje.(22.10.2009)

 • Hakha
  *

  Už od začátku jsem měl pocit, že film bude hodně špatný a taky jsem se vůbec nemýlil. První věc, která se mě dost nelíbila je nesympatické obsazení a katastrofální herecké výkony, kterým dodává šťávu naprosto ubohé dialogy. V okamžiku, kdy nám vrah nalajnuje hlavní dějovou linii, tak v tom momentě začíná hra o komedii. Jestli se tvůrci snažili nás šokovat, tak jejich práce se rovná bodu nula, jelikož psychologie postav a dramatičnost vůbec nefunguje. Naprosto předvídatelný děj, nelogické a spíše úsměvné chování postav, vraždy nezajímavé a tak mé hodnocení vychází na 0,5 hvězdičky….(12.12.2009)

 • TomX2
  *

  Pri mojom prvom pozretí sa mi film Kill Theory celkom páčil, po druhom som už mal zmiešané pocity, ale stále som tie 3 hviezdy nechal aj keď len s prižmúrením okom. Po treťom (pre mňa povinnom) sa už ale tomuto filmu vyhýbam. Divím sa ľuďom, čo dali štyri hviezdy alebo viac - tá primitívnosť, debilita filmu ale aj trápne "herecké výkony" tu bijú tak do oči. Ani ten dej/zápletka nie je v ničom nová alebo nejak geniálna - filmov s podobným námetom je aj bolo viac a možno aj 2x kvalitnejších. edit (24.8.2018): Znovu to hodnotenie mením - Hra na vraha si nezaslúži ani tú druhú hviezdu. Proste nie.(30.4.2017)