Reklama

Reklama

Hra na vraha

všechny plakáty
Trailer

Parta studentů slaví konec studií v odlehlém prázdninovém domě. Bujarou zábavu však razantně ukončí přítomnost sadistického psychopata, který je zatáhne do dobře promyšlené smrtící soutěže. Pravidla jsou jednoduchá - kdo chce přežít, musí zabít ty ostatní. Kamarády i páry čeká zkouška důvěry. Vztahy se začínají rozpadat, napětí roste a naděje na přežití slábne. Domů se dostane jen jeden. Kdo přežije? Někteří budou bojovat pro lásku, někteří pro přežití, ale všichni se změní. Protože hluboko uvnitř jsme všichni zabijáci... (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (107)

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

Což o to, šoupnout osm kamárádů na prázdninovou chatu a nechat je, aby se tam pod dohledem vyšinutého psychopata navzájem povraždili, není vůbec špatný nápad. Vlastně je to velice dobrý nápad, s nímž mohl nějaký šikovný scenárista udělat hotové divy. Bylo by třeba jen pořádně zapracovat na psychologii postav a nervák by byl na světě. No bohužel scenárista Kill Theory nejspíš zas až takovým talentem neoplývá (na druhou stranu, úplný břídil to také nebude), takže jsme se dočkali jen poměrně zábavného slasheru, který nevystraší, nepřekvapí a ani nezhnusí brutalitou, ale nudit se u něj dost dobře nelze. Po zhlédnutí bych mohl být relativně víc než spokojený, ale představa drsného psychologického hororu, který se byl býval mohl jmenovat stejně, mou spokojenost mírně nahlodává. I přesto ale hodnotím silnějšími třemi hvězdami. ()

darkrobyk 

všechny recenze uživatele

Dům na samotě, mladé maso určené na sekanou a tajemný psychopat, co se rozhodne dát jednomu z omladiny šanci. Protože nejsou osmdesátá léta, tak sex jen v náznacích a ta nejobdařenější prsa ven nedá. Naštěstí zůstává pár krvavých mordíků, byť podříznutí je jen přes TV, ale tyč v oku není úplně špatná. Samozřejmě se mohlo jít více na dřeň, což se snaží zachránit past....na lidi? Každopádně přežije jen jeden. Adepty jsou především zmetek Brent, blbá blondýna a hysterický Freddy. Tedy Freddy dá psychicky zabrat téměř všem. No a jak se osazenstvo zmenšuje, divák horečně tipuje a ze všech se postupně stávají hajzlové, co jsou zbylým ochotni podřezat krky. Krátké, slasherově standardní a v poslední třetině rychlé. 3,5* ()

Reklama

tron 

všechny recenze uživatele

„Ja len viem, že von išli dvaja a vrátil sa jeden.“ Strach a hrôza, ale nie preto, že by to bolo napínavé, ale preto, aké je to zlé. Našťastie to má len 85 minút, ale už tie sa javia ako dvakrát po sebe pustený STALKER, zakopnutý režisérskou verziou PÁNA PRSTEŇOV: NÁVRATU KRÁĽA. Chápem, že pravidlá slasheru sú pravidlá slasheru, ale aj klišé sa dá sfilmovať vynikajúco (Cravenova NOČNÁ MORA V ELM STREET, Cunninghamov PIATOK TRINÁSTEHO, HALLOWEEN: H20, VRESKOT, VRESKOT 2). HRA NA VRAHA (nemýliť s filmom s Jamie Lee Curtisovou z 80. rokov 20. storočia) bohužiaľ vynikajúco spracovaná nie je. Ani omylom. Nič som o nej dopredu nevedel, takže pri úvodnej bizarnej zmienke o „choromyseľnom horolezcovi“ (!) som sa začal tešiť na to, ako ujde z blázinca a začne v horách vyvražďovať amatérskych horolezcov. Dej však zostal zaseknutý v nudnom šerom dome. Logika postáv ma otravovala už pred prvou vraždou, ako keby film nakrúcali a následne strihali nafetovaní osemnásťroční hlupáci. Postavy v jednej chvíli kričia „Musíme ísť von!“, následne sa dohodnú, že von radšej nepôjdu, aby následne IŠLI VON, jedna postava umrela, postavy sa v dome zabarikádujú, o 10 minút neskôr ZASA kričia „Musíme ísť von!“, na čo sa s ďalšími postavami dohodnú, že to nie je najrozumnejší nápad. Tak teda čo, ako, von, dnu? K tomu úplne (ale fakt že úplne) nezaujímavé postavy, neznesiteľní „herci“, nudné vražedné scény, nulová výprava, slabý vrah, scenár, ktorý by som vedel napísať asi aj ja. Fakt slabota, tých 20% je ešte veľa. ()

Deimos 

všechny recenze uživatele

TV/// Obsazení 6/10 Děj 7/10 Atmosféra 8/10 Prostředí 8/10/// PLUS: zajímavý děj, který nenudí, postupná "vyvražďovačka" je to co od hororu očekávám (žádné zbytečné vykecávání nebo vymýšlení scénáristických nesmyslů), slušná atmosféra, herci hrají celkem přesvědčivě, jen někteří z nich ale vydrží hrát až do konce :-) MÍNUS: když se nad tím tak zamyslím (což jsem dělat raději neměl), tak mi příjde že se postavy mohly zachovat stokrát jinak, než tak jak se zachovali, sice si asi mysleli že všichni přežijí, ale asi by se jim vyplatilo trochu víc zariskovat./// Shrnutí: Největším nepřítelem (zápornou postavou), která způsobí smrt většiny zůčastněných je strach. Jejich strach. Což je přes element v podobě vraha (který tu je jen aby ten strach vyvolal) docela zajímavý prvek filmu. I díky tomu jsem se nenudil, takže film mohu doporučit./// Celkem 72%/// ()

Hakha 

všechny recenze uživatele

Už od začátku jsem měl pocit, že film bude hodně špatný a taky jsem se vůbec nemýlil. První věc, která se mě dost nelíbila je nesympatické obsazení a katastrofální herecké výkony, kterým dodává šťávu naprosto ubohé dialogy. V okamžiku, kdy nám vrah nalajnuje hlavní dějovou linii, tak v tom momentě začíná hra o komedii. Jestli se tvůrci snažili nás šokovat, tak jejich práce se rovná bodu nula, jelikož psychologie postav a dramatičnost vůbec nefunguje. Naprosto předvídatelný děj, nelogické a spíše úsměvné chování postav, vraždy nezajímavé a tak mé hodnocení vychází na 0,5 hvězdičky…. ()

Galerie (107)

Reklama

Reklama