Hra na vraha

všechny plakáty
Trailer

Parta studentů slaví konec studií v odlehlém prázdninovém domě. Bujarou zábavu však razantně ukončí přítomnost sadistického psychopata, který je zatáhne do dobře promyšlené smrtící soutěže. Pravidla jsou jednoduchá - kdo chce přežít, musí zabít ty ostatní. Kamarády i páry čeká zkouška důvěry. Vztahy se začínají rozpadat, napětí roste a naděje na přežití slábne. Domů se dostane jen jeden. Kdo přežije? Někteří budou bojovat pro lásku, někteří pro přežití, ale všichni se změní. Protože hluboko uvnitř jsme všichni zabijáci... (oficiální text distributora)

Trailer

darkrobyk

Dům na samotě, mladé maso určené na sekanou a tajemný psychopat, co se rozhodne dát jednomu z omladiny šanci. Protože nejsou osmdesátá léta, tak sex jen v náznacích a ta nejobdařenější prsa ven nedá. Naštěstí zůstává pár krvavých mordíků, byť podříznutí je jen přes TV, ale tyč v oku není úplně špatná. Samozřejmě se mohlo jít více na dřeň, což se snaží zachránit past....na lidi? Každopádně přežije jen jeden. Adepty jsou především zmetek Brent, blbá blondýna a hysterický Freddy. Tedy Freddy dá psychicky zabrat téměř všem. No a jak se osazenstvo zmenšuje, divák horečně tipuje a ze všech se postupně stávají hajzlové, co jsou zbylým ochotni podřezat krky. Krátké, slasherově standardní a v poslední třetině rychlé. 3,5* ()

blackrain

Staré a otřepané téma, které jsme už někde viděli. Partu puberťáků se rozhodne ohrožovat psychopat. Ten zabije jednu z dívek. Zbylým kamarádům pomocí kamery sdělí, že se stali nedobrovolnými hráči se smrtí. Do šesti hodin ráno musí přežít pouze jeden z nich, jinak je všechny zabije. Když se někdo rozhodne pro útěk bude nekompromisně zastřelen. No, tak to jsou opravdu velmi nadějné vyhlídky. Začne se před námi rozehrávat psychologický boj a postavy zúčastněných se začnou pěkně vybarvovat. Pocit strachu a beznaděje je dokonalý spouštěč pro změnu charakteru. Přátelství pak přestane mít jakoukoliv zásadní roli a je rozcupované na kousky. ()

Crocuta

Nic nového pod sluncem, jak se dalo čekat. GodComplex má ve svém komentáři úplnou pravdu jak co se týče vykrádání jiných filmů a omílání otřepaných klišé, tak částečně i v hodnocení castingu. Proč částečně? Holky se mi totiž celkem líbily, ale jinak si v ničem nezadaly se svými partnery - až na jednu čestnou výjimku sebrankou sobeckých kriplů v čele s "pánem domu". Pointa je celkem slušná, ale to je tak vše, slabší průměr. ()

bourec

Je zajímavý sledovat,jak někteří režiséři točí horrory a přitom nejsou schopni postrašit,vyvolat hrůzu ani šokovat.Tenhle horor je přesně ten případ.I přes stokrát viděnej začátek nakonec samotnej scénaristickej námět neni tak úplně blbej,ale režisérsky je to zbabraný.Nuda,vraždy jsou spíš k smíchu a když se blíží konec,tak někdo ve štábu navrhnul ,že by tam byla dobrá taky nějaká krev,tak tam sledujeme křečovitě naroubovaný scény ,který ale spíš připomínaj parodii.Není to vůbec dobrý a hodnocení dám tak 30%. ()

TomX2

Pri mojom prvom pozretí sa mi film Kill Theory celkom páčil, po druhom som už mal zmiešané pocity, ale stále som tie 3 hviezdy nechal aj keď len s prižmúrením okom. Po treťom (pre mňa povinnom) sa už ale tomuto filmu vyhýbam. Divím sa ľuďom, čo dali štyri hviezdy alebo viac - tá primitívnosť, debilita filmu ale aj trápne "herecké výkony" tu bijú tak do oči. Ani ten dej/zápletka nie je v ničom nová alebo nejak geniálna - filmov s podobným námetom je aj bolo viac a možno aj 2x kvalitnejších. edit (24.8.2018): Znovu to hodnotenie mením - Hra na vraha si nezaslúži ani tú druhú hviezdu. Proste nie. ()