Reklama

Reklama

Skrytý

Trailer 1

Obsahy(1)

Kai Koss se vrací na místo, kde vyrůstal se svojí krutou a bezcitnou matkou, od které před devatenácti lety utekl. Dnes už je mrtvá a Kai po ní zdědil majetek a dům, který s ní jako malý sdílel. Zde se mu začínají vyjevovat děsivé vzpomínky. (Vojtino)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (96)

Terva 

všechny recenze uživatele

CITÁT - Vypadáš, že to zvládáš dobře........ Půl hodiny na to čumím a netuším o co jde. Pár lekaček, psychického rázu a jeden narušený hlavní hrdina. Strašně se to vleče a je to sled podivných a nevysvětlitelných událostí. Předpokládám, že až se tvůrci rozhodnou to vysvětlit, nebudu tak šokován, jak by chtěli. Scénář má obrovské díry, nepochopitelné situace a spousty chyb. Nějak mě to nebralo. ()

dubinak 

všechny recenze uživatele

Řemeslně docela dobře zvládnutý atmosferický kousek z norské kinematografie. Musím ale bohužel souhlasit s většinou - i po velké snaze najít ve filmu něco, co by mi vyrazilo dech - že to byla docela hovadina. Je fakt, že na nějaké to bububu se nečeká dlouho a od první až do poslední minuty se pořád něco děje, bohužel tím způsobem, že se divák pomalu úplně ztrácí v tom, o co se tam vlastně herci celou dobu snaží. Je známo, že Kristoffer Joner není všem úplně sympatický, ale já jsem si ho zamilovala od první minuty, kdy jsem koukala na jeho první hororové dílo, takže mi nedělalo žádný problém dívat se na něj celých 95 minut. Skjult ale není ten typ filmu, co by byl úplná sračka. Ale ty hovna, co byla naházená na scénaři stáhly celý film ke dnu. To je tady to jediné mínus. ()

Reklama

PetrPan 

všechny recenze uživatele

Co se na tomhle běžnému uživateli CSFD asi tak nelíbí ? Prý se tam dokonce moc straší, prý jsou to očekávané lekačky, dokonce se tu o tom dočteme, že nebyl dostatečně využitý potenciál, nekonzistentní guláš to je, dokonce se i "utápý" v nesmyslnosti zápletky a celého děje, ale skoro všichni se shodnou na dobré atmosféře a slibném začátku....budiž, každý má právo na svůj názor a ve finále je jedno, jestli je opravdu jeho:) Za nejcennější komentář v duchu své vlastní přidané hodnoty tady považuju ten od LIVINGDEADA, myslím, že co do obsahu přesně vystihuje svého pisatele. Teď už však k Skjult...film se mi líbil. ()

Plangi 

všechny recenze uživatele

Slibný začátek dával naděje v hodně dobrý atmosférický horor. Ona atmosféra ale v průběhu vyprchala v úplné vakuum, jakožto i scénáristické, protože co se tam dělo cca po první třetině už nebyla scénáristická neschopnost, nýbrž demence. Naprosto nesmyslné scény asi měly za účel jen zmást diváka před příliš jednoduchým tvůrčím konceptem, že nám celou dobu vtloukají, že je to takhle a nakonec to bude všecko úplně jinak, bravo! Takže moji milí norové, opět škoda nevyužitého potenciálu Vašich norských exteriérů, protože jen ty samy o sobě dobrý horor nedělají…40% ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Skjult bych zařadil mezi takové milníky skandinávské tvorby. Ve své podstatě je polovina filmu velice zajímavá a divák je doslova vtažen do děje, protože tvůrci dokázali navodit opravdu skvělou atmosféru, ale postupem času začne napětí opadat. Čím víc se blíží konec filmu, tím přestává být zajímavý a stává se z něj obyčejný průměr. Přesto všechno si myslím jde o lepší průměr, který si zaslouží 60%. Mohlo to být i mnohem víc, kdyby to režisér na závěr tolik nezkazil. ()

Galerie (13)

Zajímavosti (2)

  • Natáčelo se v kraji Hordaland na západě Norska. (Cheeker)

Reklama

Reklama