Nemrtví

• Francie Mutants

Svět napadl pandemický vir, který mění lidské bytosti na primitivní a krvežíznivé kreatury. Marco a Sonia se pokusí najít řešení z této svízelné situace, avšak Marco je také kontaminován. Začíná se pomalu měnit a Sonia, která s ním čeká dítě, má před sebou dilema. Musí bojovat se Zombie a zároveň proti muži, kterého miluje. (LIVINGDEAD)

Hyb_rid

Tak nějak mám z tohohle filmu rozporuplné pocity ... velice vkusně vybrané prostředí, slušná kamera i dobrá zvuková kulisa navozující správnou atmosféru, ta je následně zabita pro mě nepochopitelným někdy až tupým chováním některých postav, no pár okatých chyb je tu taky a ten konec se taky dal vymyslet trošku líp než tímhle otřepaným klišé ()

chaometic

Málo oživlých mrtvol. Ale Francouzi mají přece svůj styl.... Je to vše pořád dokola. Zajímavá atmosféra, nízkorozpočtový děj, ale za to efekty..... ()

Teabag

Mno, potvory byly docela dobrý, i když žádná revoluce. Scénář byl ale jednoduše špatný a o hereckých výkonech nemůže být řeč, páč tu žádné nebyly. Hlavní hrdinku jsem už po chvíli měl chuť zabít sám. Už dávno jsem se zařekl, že nebudu hodnotit logičnost ve filmech, přestože tady by se nejspíš dalo vyřádit. Nakonec zůstanu jen u malého rýpnutí: kdo, sakra, odklízel ten sníh ze silnic? :-) ()

Illy

Tak tu máme další filmeček s celosvětovou nákazou měnící lidi na krvelačné zombimutanty. Dobře natočený, prskne nás rovnou doprostřed děje a i když k dokonalosti má daleko, líbil se mi. Kdyby si v Já, legenda odpustili počítačově generované mutanty a použili podobné masky, byl bych spokojen. ()

bolan

To že se frantíci krve nebojí už víme, ale ta pointa z červený knihovny je strašná. Romeo a Julie hadr. ()

jerenymo

Demence hlavní představitelky naprosto kazí film a od poloviny filmu jsem si přál ay jí konečně dostal nějaký zombík. Film mohl být zpracván lépe, tedy aspon dějově. Od francouzů sem čekal pěknou podívanou, zde mě zaujala možná tak kamera, nic víc. ()

RomeroIsGod

Tak tohle je průměr a je to škoda. Prostředí je výborný - zimní Francie, opuštěnej nemocniční komplex, zasněžený lesy - ale naprosto nevyužitý. Chování hlavní "hrdinky" je na facku, první půlka hodně nudná a ani ty akce za moc nestojej. Hlavní zombík je nakonec fajn, dojde na nějaký lehký prasárny (krvavý močení a tak), ale jinak to prostě víc jak na 50% neni. ()

Hapretor

Krvavá, opravdu nechutná nuda a zase nic než ta nuda. Na poli "zombie hororu" hodně podprůměr, spíše takové shitko. "Pokračování" Úsvitu mrtvých (2004) v nedohlednu. ()

J. T. Kirk

Zombie mám rád, ale tento film je brak. Už jenom ti herci jsou nic moc, akce je tam jenom jako aby se neřeklo, jinak jak už zde bylo řečeno, spousta krve, ale jinak vůbec nic. ()

drankeryth

Uplny zaciatok filmu bol sustredeny na sanitku, ktora pocas cesty narazila na jednu zensku, ktora sa pri naraze o sanitku absolutne roztriestila ma male kusky. Zaciatok bol fakt krvavy a ta cernoska sa hrala na velku drsniacku. Nakoniec to aj schytala a bolo po nej. Zaciatok pekny, ale dalej sa toho moc nedialo. Vsetok dej filmu sa sustredil na nejaky velky obytny komplex v dezolatnom stave uprostred zasnezenych hor. Ked uz spominam tie hory, tak boli na ne krasny pohlad, super prirodna sceneria. Vo vnutri sa uchylili dvaja manzelia, ktory tu cakali na zachranu od spolocnosti Noe. Este cakali na nieco ine, a to na premenu jej manzela na zombie. Tu v tejto casti filmu mi to pripadalo, ako vystrihnute z hororu Mucha, ale to myslim tym dejom, ked sa pomalicky premienal na krvilacneho mutanta. Znazornenie mutantov sa im dost vydaril, nevyzerali vobec trapne a isiel z nich priamo strach. Skoda, ze ich len vo vacsom pocte az ukazali pri konci filmu. Zvysok filmu, preto vyzeral a posobil trocha nudnym dojmom, ktory uz nebol taky moc atraktivny ako koniec filmu. co sa tyka zaberov kamery, nebolo to dobre natocene, pretoze ani poriadne kamera nebrala utoky zombikov do spravneho zaberu. Kamera len skakala ako sialena a oci museli pozerat vsade, len nie poriadne na vrazdenie zombikov. Na koniec filmu nakoniec aj bolo troska romantiky od zombika ku svojej zene, ale ona mu za lasku ustedrila jednu zahrotenu trubku priamo do krku, aby mu tak opatovala jeho nehynucu lasku:)))) Vo filme sa aj dost spotrebovalo krvi, ktora zas nemala taky efekt, aky som ocakaval. Od Frantikov to bol slusny pokus o zombie horor, ktory nie je ani dobry ani zly. Nieco medzitym:) ()

mourinho

Docela nechuťárna, ale to už k tomuto žánru tak nějak patří. Jinak souhlasím s tím, co je tady obecně chváleno (tísnivý pocit navozující prostředí opuštěného nemocničního komplexu uprostřed zasněžených hor, výborné masky) i s tím, co je tady obecně kritizováno (zbytečně roztřepaná kamera v akčních scénách). Jako fanoušek zombie tématiky jednu hvězdu navíc rád přihodím. ()

Anduril

Tak počas tohoto "napínavého" a "hororového" filmu sa mi podarilo dva krát zaspať. Nie nie nie. Dej bol fádny a nudný. Atmosféra tiež na nič. Hudba, alebo teda doprovodné zvuky a pískanie boli otrasné. Jediné za čo si tento film zaslúži jednu hviezdu sú dobré masky a myšlienka láska až za premenu v zombí. Ak si tento film nepozriete o nič neprídete. Iba ak o hodinu a pól života. ()

Rathalos

Francuzsko je krajinou,ktora je pre mna jednoznacne top v hororovom zanri,nikto tak nevie natocit dobry horor ako oni a ani tento nie je vynimkou,skvele masky,zombici boli odporni a strasidelni na pohlad,vyborne prostredie,fajn herci,kopec krvi a dostatok akcie,nemam vyhrady...:-) ()

Al44...

Tento zombie film nepřináší bohužel vůbec nic nového. Jsme vrženi přímo do děje - žádné vysvětlování - zombie nákaza se hold opět rozšířila a nezbývá než před ní utíkat nebo se skrývat. Postavy jsou nevýrazné a nejsou zde vůbec žádné náznaky či pokus o to, vysvětlit proč se chovají, jak se chovají. Jednají velmi často nelogicky. Docela zajímavá je přeměna jednoho z hlavních hrdinů, ale to je asi tak vše... ()

helraiser

Ze začátku jsem měl opravdu velké obavy co z toho nakonec bude, ale obavy se naštěstí nepotvrdily a z Mutants se vyklubala slušná zombiárna, která rozhodně dokáže zaujmout i když abych pravdu řekl tak jsem čekal mnohem víc, ale i tak se jedná o slušnou zábavu. Krve je dost, slušná atmoška a masky byli slušné takže v tomhle ohledu není na co si stěžovat. U mě to je nakonec za silné tři hvězdičky, bavil jsem se u toho, ale jěště něco mi tam prostě chybělo. Takže spokojenost s menšíma výhradama. Mrkněte na to, určitě neprohloupíte a zaručeně to nebude ztráta času. ()