Utajená operace

• USA Operation: Endgame (více)

V USA práve dochádza k výmene prezidentov, po Bushovi nastupuje Obama. Tým pádom je rušno aj v tajných službách, kde je pred príchodom nových ľudí do funkcií treba zlikvidovať veľa citlivých a kompromitujúcich dát a materiálov. V obrovskom podzemnom komplexe, kde sa tieto dáta skladujú, nastáva boj na život a na smrť medzi dvomi skupinami agentov. Bola spustená operácie Endgame, likvidácia celého komplexu vrátane zamestnancov. (TV Markíza)

Mamlas

Nějací agenti se tam furt mlátí v krytu pod zemí. Důvod, proč tohle bylo natočeno a o co tam šlo jsem nepochopil. (27%) ()

p.i.t.b.u.l

Větší trapárnu jsem už dlouho neviděl. Film, který se vrhl opět do známého tématu, uvěznění na nějakém místě a dva znepřátelené tábory proti sobě bojují o život. Proč ale tvůrci vymysleli tak hloupou zápletku? Týmy Alfa a Omega, které pracují pro vládu a nemají se příliš v lásce, se jednoho dne začnou likvidovat. A to v době, kdy je vyhlášen korporací tzv. endgame, který znamená, že celá tajná budova bude zničena. Tým omega dostal tajný rozkaz, zlikvidovat druhý tým za každou cenu. Vzhledem k tomu, že do této budovy je zákaz nošení zbraní, je celý tento boj pouze za použití kancelářského vybavení apod. A v tom je ten háček. Souboje jsou nudné, nesmyslně zpomalené, kdy herci narážejí pěstí do zdi, protože netrefily nepřítele...celé to působí hrozně komicky. Stejně tak jako děj filmu a hlavně konec. Pro mně totální katastrofa, která raději ani neměla vyjít. Ztráta času a tento film rozhodně nedoporučuji. Na to, že zde hraje tolik známých herců, kteří mně jsou sympatičtí, docela zklamání, že do tohoto filmu vůbec šli. PS: Když se kouknu na hodnocení ostatních, jde vidět, že někteří to hodnotili jen pouze traileru, což mně připadá hloupé a jen to zkresluje opravdové hodnocení filmu. Netýká se to jen tohoto filmu samozřejmě. ()

P@\/EL

Popravdě jsem se na film podíval kvůli ženskému hereckému obsazení. Pokud budu hodnotit samotný film, tak z něj mám spíše negativní pocity. Film rozhodně nelze brát vážně jako seriózní akčňák, na druhou stranu jako parodie taky moc dobře nefunguje. Sporadicky se zde vyskytne nějaká ta povedená hláška a celkově tu je hodně krve, což se možná může jevit jako efektní, nicméně děj je jedna velká slátanina. ()

Archvile

Podľa názvu a stručného popisu som čakal, že sa bude jednať o dobrú akčnú komédiu. Po pár minútach to pripomínalo scénu so SAW, ale ok aj to by som bral. Ale potom zrazu nič. Ako keby režisér nekúpil celý scenár a ďalej už len improvizoval. Nuda až do samého konca. A ešte jedna vec. Zach Galifianakis sa tam teda absolútne nehodil. Predstava vyžratej postavy supertajného agenta ktorá sa len s námahou kotúľa po chodbách bunkru je len ťažko uveriteľná. ()

Pythonator

Tak jsem myslel, že ten vtipný tlustý vousatý Řek hraje zase v nějaké dobré komedii a ono prd. Nebýt tam sličná Meg IQ a ještě sličnejší Odetka Anna ble, tak se tam v podstatě není na co dívat. Námět je zajímavý, ale nějak tomu chybí hlavní hrdina, kterému byste drželi palce a byli rádi za to, že přežil. ()

vw.cobra odpad!

Totální sračka, která patří s veškerým obsazením a všemi tvůrci do psychiatrické léčebny. Dialogy na zvracení a žádná akce to prostě nezachrání. Hnus. ()