Reklama

Reklama

Mai geol

(seriál)
všechny plakáty

Epizody(16)

Obsahy(1)

Yoo Rin je tak trochu podnikatelka v cestovním ruchu, kvůli gamblerství otce má finanční problémy. Nicméně dělá, co může, aby se nějak protloukla životem. Náhoda ji přihraje do cesty Gong Chana, který ji chce vydávat za svoji ztracenou sestřenku, aby potěšil umírajícího dědečka. Yoo Rin souhlasí, že bude hrát tuto úlohu, než najdou pravou sestřenici. Dědeček se ovšem náhle začne uzdravovat a pravá sestřenka nikde… Vše se zkomplikuje, když se přítel Gong Chana Jong Woo zamiluje do Yoo Rin. Ta má oči jen pro Gonga Chana. On se ale usmířil s bývalou přítelkyní Seo Hyun, která je profesionální tenistka a pýcha Koreje. Navíc Yoo Rin není zrovna oblíbená u všech členů své "rodiny" a jejího okolí. Podaří se Yoo Rin vyváznout ze všech nástrah a překážek, aniž by někoho ranila? (Vavča)

(více)

Recenze (15)

ainny 

všechny recenze uživatele

Po prvních dvou dílech za čtyři hvězdičky a uvidíme co bude dál. Dneska jsem se řezala smíchy při scéně na letišti což vzhledem ke skříplýmu nervu u žeber nebylo zrovna jednoduchý. :^)) O pár dní později: Jsem v polovině a pořád mě to hodně baví. Seriál je na nejlepší cestě získat i tu pátou hvězdu... Konec: Dokoukáno, dobrečeno a pátá hvězdička bude. I když mají korejská dramata hodně podobná schémata - ze začátku sranda a ke konci doják - tak mně to nevadí. Smála jsem se nahlas a dobrou náladu jsem měla ještě dlouho po skončení toho kterého dílu. Gong Chan byl i přes svojí počáteční upjatost roztomilý a vždycky jsem se těšila až mu začnou cukat koutky. :^))) Na Yoo Rin jsem si musela chvilku zvykat, ale po prvních dvou dílech už to bylo v pohodě a získala si mě na celé čáře. No a Jong Woo, ten Jong Woo - dokonalá role pro Lee Joon-giho, sedla mu jak p*del na nočník a byl prostě k sežrání. Jenom být korejská kudlanka... ()

Zíza 

všechny recenze uživatele

Myslím, že by se mělo scénáristům zakázat citové týrání (tělesné zas až tak nevadí :-D) zženštilých asijských mužů. Jako když Woovi začly rudnout oči a vhánět do nich slzy, byl tak trochu k sežrání a politováníhodný. No, u konce už jsem mu to tak trochu "přála", nebo spíše si za to mohl sám a navíc to začalo být otravné. Hezky to všechno plyne, krásně se seriálem utíká, občas to utíkání unaví, ale přesto po chvíli je celkem snadné chytit druhý dech. Možná teď trochu zaspoileruju, ale opravdu jen maličko a zanedbatelně, myslím však, že to dítě tam bylo šoupnuté scénáristy, aby tomu v tu chvíli, kdy o něm divák uslyší, dostal trochu šok. Ono vůbec "o 2 roky později" je takové trochu ujeté. Ono vůbec, jak jsem si mohla všimnout, je snad trendem, že v asijských seriálech se zamilovaní nevidí delší dobu. To se jakože testuje jejich láska či co?! A poslední díl... byl trochu krutý k mým citům, naštěstí city přežily a doběhly do cílové rovinky, za níž se krásně vydýchaly. Ale poslední scéna je prostě... teď nevím, jestli mě štve nebo se jí mám smát. O čem mluvím? Podívej se - od začátku do konce :-) Takové lepší 4*, protože jsem se dost nasmála a dokázala soucítit s hrdiny. (Ale ta Seo Hyun byla pěkně sobecká na začátku, což? Pěkně mě štvala!!) Přeloženo. ()

Reklama

Vavča 

všechny recenze uživatele

Hodnocení z mé strany zavání trochu ztrátou subjektivity,ale nemohu si pomoct. Obsazení (Lee Da Hae, Joon Ki Lee, Lee Dong Wook, Park Si Yeon) je výborné , scénář se také povedl. Naprosto vkusně a bez patosu je zde podáná romanticko dramatická složka. Hlavně mě však dostal humor, který je inteligentní, vtipný, hřejivý a nikdy neklesne na nějakou lacinou úroveň. hlavním protagonistům držíte palce. Můj první korejský seriál. Ani jsem od toho nic nečekal, navzdory oslavné recenzi na blogu Gladness. První dva díly mě navíc tak úplně nechytly a hlavní hrdinka mě štvala(nejen svým účesem i chováním). Ale to se naštěstí brzy změní a nechal jsem se příjmeně unášet. Zejména od té část pomerančového podnikání Yoo Rin, kdy jsem málem smíchy spadl z křesla. Dobře prásknu jeden nedostatek, hudba se mi moc nelíbila, ale ani ta nemůže ovlivnit moje celkové hodnocení, protože povedených momentů, které vám zůstanou v paměti je tu spousta. ()

Mikah 

všechny recenze uživatele

Povedený seriál, jen škoda posledních dílů. Prvních 12 epizod jsem si opravdu užívala, i přestože děj samotný mi nepřipadá nijak zvlášť originální a v mnohém mi připomíná seriál Nae ireumeun Kim Sam-sun. Zpracování však nemělo chybu, neustále se tam něco dělo a ani v nejmenším nešetřili vtipem, dokonce jsem se jednou rozbrečela smíchy, což se mi u seriálu nebo filmu snad ještě nikdy nestalo. Největší zásluhu na tom má představitelka hlavní role, Lee Da-hae, která byla přirozeně vtipná a nebála se ze sebe dělat blázna. Připomněla, jak mi korejský humor chyběl. Celkové herecké obsazení bylo celkově velmi příjemné, zejména Lee Jun-gi potěšil. Ke konci se však celý seriál otočil, vtipu ubylo a zůstaly jen utrápené tváře, řešící vše, co během minulých epizod natropili – ne že bych pro dramatickou složku neměla pochopení, ale tento náhlý zvrat mi připadal příliš, vždyť na celém seriálu jsem oceňovala právě humor, a navíc jsem občas měla pocit, že se postavy trápí zbytečně. Podle mě je seriál také až moc dlouhý a uměle natahovaný, obzvláště na konci obsahuje spoustu míst, kde se vůbec nic neděje a nakonec jen nudí. Přesto mi tento seriál přinesl moc hezké a nezapomenutelné chvíle a jsem mu za to vděčná. ()

Pethushka 

všechny recenze uživatele

V průběhu prvních dílů jsem si říkala, že těch absurdních situací je až moc. Často mě také štvalo, jak se děj vyvíjel. Lee Da Hae je ale sympatická herečka a Lee Dong Wook je zase neuvěřitelně charismatický. I celkové obsazení vedlejších postav mi vyhovovalo. Ze všeho nejvíce mě ale zasáhl perfektně vymyšlený konec... u něj jsem nestačila stírat slzy. Pochválit musím i skvělou hudbu, spoustu vtipných situací a konečně (!!!) krásné polibky. Pátou * dávám hlavně kvůli tomu konci. ()

Galerie (19)

Reklama

Reklama