poster

Mai geol (TV seriál)

 • Jižní Korea

  마이걸

 • anglický

  My Girl

Romantický / Komedie

Jižní Korea, 2005, 16x60 min

 • Lama.Lama
  ***

  Ze začátku toho bylo moc, pak toho bylo zase málo. Trochu nevyvážené, zdá se mi. Taky mi trochu nesedl pár Yoo Rin & Gong Chan - přišlo mi, že spolu nemají jiskru, no prostě vůbec nic - žádná chemie. Jako jednotlivci byli výborní, moc jsem se nasmála, i nějaká ta slza ukápla. Příjemný seriál, ale znovu se na něj už asi nepodívám.(3.3.2012)

 • ainny
  *****

  Po prvních dvou dílech za čtyři hvězdičky a uvidíme co bude dál. Dneska jsem se řezala smíchy při scéně na letišti což vzhledem ke skříplýmu nervu u žeber nebylo zrovna jednoduchý. :^)) O pár dní později: Jsem v polovině a pořád mě to hodně baví. Seriál je na nejlepší cestě získat i tu pátou hvězdu... Konec: Dokoukáno, dobrečeno a pátá hvězdička bude. I když mají korejská dramata hodně podobná schémata - ze začátku sranda a ke konci doják - tak mně to nevadí. Smála jsem se nahlas a dobrou náladu jsem měla ještě dlouho po skončení toho kterého dílu. Gong Chan byl i přes svojí počáteční upjatost roztomilý a vždycky jsem se těšila až mu začnou cukat koutky. :^))) Na Yoo Rin jsem si musela chvilku zvykat, ale po prvních dvou dílech už to bylo v pohodě a získala si mě na celé čáře. No a Jong Woo, ten Jong Woo - dokonalá role pro Lee Jun-kina, sedla mu jak p*del na nočník a byl prostě k sežrání. Jenom být korejská kudlanka...(5.2.2012)

 • Maemi
  ****

  Povedený seriál, jen škoda posledních dílů. Prvních 12 epizod jsem si opravdu užívala, i přestože děj samotný mi nepřipadá nijak zvlášť originální a v mnohém mi připomíná seriál Nae ireumeun Kim Sam-sun. Zpracování však nemělo chybu, neustále se tam něco dělo a ani v nejmenším nešetřili vtipem, dokonce jsem se jednou rozbrečela smíchy, což se mi u seriálu nebo filmu snad ještě nikdy nestalo. Největší zásluhu na tom má představitelka hlavní role, Lee Da-hae, která byla přirozeně vtipná a nebála se ze sebe dělat blázna. Připomněla, jak mi korejský humor chyběl. Celkové herecké obsazení bylo celkově velmi příjemné, zejména Lee Jun-gi potěšil. Ke konci se však celý seriál otočil, vtipu ubylo a zůstaly jen utrápené tváře, řešící vše, co během minulých epizod natropili – ne že bych pro dramatickou složku neměla pochopení, ale tento náhlý zvrat mi připadal příliš, vždyť na celém seriálu jsem oceňovala právě humor, a navíc jsem občas měla pocit, že se postavy trápí zbytečně. Podle mě je seriál také až moc dlouhý a uměle natahovaný, obzvláště na konci obsahuje spoustu míst, kde se vůbec nic neděje a nakonec jen nudí. Přesto mi tento seriál přinesl moc hezké a nezapomenutelné chvíle a jsem mu za to vděčná.(15.9.2010)

 • Vavča
  *****

  Hodnocení z mé strany zavání trochu ztrátou subjektivity,ale nemohu si pomoct. Obsazení (Lee Da Hae, Joon Ki Lee, Lee Dong Wook, Park Si Yeon) je výborné , scénář se také povedl. Naprosto vkusně a bez patosu je zde podáná romanticko dramatická složka. Hlavně mě však dostal humor, který je inteligentní, vtipný, hřejivý a nikdy neklesne na nějakou lacinou úroveň. hlavním protagonistům držíte palce. Můj první korejský seriál. Ani jsem od toho nic nečekal, navzdory oslavné recenzi na blogu Gladness. První dva díly mě navíc tak úplně nechytly a hlavní hrdinka mě štvala(nejen svým účesem i chováním). Ale to se naštěstí brzy změní a nechal jsem se příjmeně unášet. Zejména od té část pomerančového podnikání Yoo Rin, kdy jsem málem smíchy spadl z křesla. Dobře prásknu jeden nedostatek, hudba se mi moc nelíbila, ale ani ta nemůže ovlivnit moje celkové hodnocení, protože povedených momentů, které vám zůstanou v paměti je tu spousta.(26.2.2009)

 • Folpa
  *****

  Tak před chvíli jsem to dokoukal a celkově se mi to moc líbilo. Celé hlavní obsazení mi bylo sympatické, hlavně pak Lee Da Hae, která hrála Joo Yoo Rin se mi moc líbila- byla tzv. správně ujetá :) ale i ostatní byli perfektní. Narozdíl od Vavči se mi hudba líbila- sedla přesně ke stylu tohoto seriálu. Takže u mě za plný počet :))(17.11.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace