Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Jako balvan vězí mezi manžely stín podezření a nedůvěry poté, co Brandon (James Mason) prožil v minulosti milostní románek. Manželka Jessie (Barbara Stanwyck) se mu snaží věřit, ale její sebedůvěra klesá, když Brandon opět potká svou milenku Isabel (Ava Gardner). Zoufalá Jessie se seznámí s Markem (Van Heflin). Právě se vrátil z Evropy a zdá se, že mu Jessie není lhostejná. Tehdy ale události naberou nečekaný spád. (ilclassico)

(více)

Recenze (2)

Pohrobek 

všechny recenze uživatele

Pracovně je newyorský právník Brandon Bourne (James Mason) velmi úspěšný. Avšak po jeho aférce s bezstarostnou Isabel Louison (Ava Gardner) to zaskřípe v jeho manželství. Brandonova žena Jessie (Barbara Stanwyck) svému muži sice odputila, avšak podezřívavost se jí nadobro ubytovala v mysli. Jessie žije v ustavičném strachu, že se manželovo klopýtnutí může opakovat a není tomu tak bezdůvodně... "Milostné drama", které zaujme především slušně propracovanými charaktery a precizními dialogy. ()

vitekpe 

všechny recenze uživatele

Milostne drama, plne patetickych gest a "prudkych otocek k vlajicim zaclonam"... Na druhou stranu naprosto spickove obsazeni, kvalitni herecke vykony a krasne vizualni zpracovani z toho dela moc peknou podivanou. Ja osobne jsem byl spokojeny. P.S.: ...a at je Ava kocka jaka je, tak tady se mi libila vice Cyd. Potesil William Frawley a samozrejme bozi Beverly a jeji bitka s Heflinem. :-) ()

Reklama

Galerie (31)

Zajímavosti (1)

  • Film způsobil skandál, když si Ava Gardner začala románek s ženatým Frankem Sinatrou. Noviny psaly o Gardnerové jako o „rozvracečce manželství“ a filmem se zabýval i výbor Senátu Spojených států, protože znázorňoval nevěru v době, kdy mimomanželský sex vzbuzoval veřejné pohoršení. (kenny.h)

Reklama

Reklama