poster

Podmořský svět 3D

 • USA

  Under the Sea 3D

 • Slovensko

  Pod morom

Dokumentární / IMAX

USA / Kanada, 2009, 39 min

Režie:

Howard Hall

Scénář:

Howard Hall

Hrají:

Jim Carrey
 • FFilipCZ
  ***

  K tomuto filmu jsem se dostal přes profil Jima Carreyho. Byl jsem zvědavý, jak se popasuje s rolí komentátora dokumentárního filmu o podmořském světe, jelikož o je všemi známý spíše svými gagy, skřeky a xichty. Bylo zajímavé ho také jednou slyšet vážně (i když občas si neodpustil menší vtípek) a jeho komentář příjemně podkresloval krásné prostředí podmořského světa společně s trefným soundtrackem. Bohužel jsem byl ochuzen o 3D, což mě hodně mrzí, tudíž se tento dokument ničím zvláštním neodlišoval od těch ostatních s tématem mořského světa. Nečekejte dokument s nějakou výraznou vypovídací hodnotou, tohle je čistě pastva pro oči (především pokud jste majitel 3D obrazovky).(7.3.2014)

 • PauloZ
  ****

  Informativně to sice moc bohaté není, ale v IMAXU nebo 3D se jedná o opravdu velice živý zážitek přibližující i několik tvorů, které jsem snad nikdy neviděl. Líbilo se mi to.(17.4.2014)

 • andi666
  *****

  Parádní 3D podívaná.(29.8.2012)

 • ilemas
  ****

  Dosud nejlepší 3D efekty co jsem viděl, ryba vyplula z obrazovky více než do poloviny pokoje. Úchvatné podmořské záběry, spíše nádherná podívaná než klasický dokument. Už se těším, až si to pustím znovu, na takovéto 3D se mohu dívat stále dokola. Lekací scény jsou parádní.(5.3.2013)

 • Paity
  ***

  Pro milovníky přírody perfektní zážitek. Samozřejmě ale musíte zajít do IMAXu, na domácí 3D to nebude ani zdaleka ono.(25.6.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace