poster

Animovaný život (TV film)

 • USA

  Re-Animated

Rodinný / Komedie

USA, 2006, 75 min

Režie:

Bruce Hurwit

Scénář:

Adam Pava

Střih:

Michael Kelly

Kostýmy:

Gretchen Patch
(další profese)
 • kapsomut
  odpad!

  Fakt blbost, na kterou se asi ani děti nekoukají :/ Bohužel jsem to nedokoukal, to fakt nešlo. Ale stejně si troufám hodnotit...(29.9.2009)

 • DannyJ
  odpad!

  Největší moč na světě !! Každý 5ti letý dítě se z tohohle filmu podle mě musí aspoň dvanáctkrát poblejt !!(19.8.2009)

 • PanFilmov
  odpad!

  To čo bolooo?!..už nikdy v živote viac nechcem zhliadnuť niečo tak nechutné! kto to točil?..nedostal doživotie?..alebo aspoň návrh na preliečenie niekde vo vysokohorskom sanatóriu...psychoooo!(22.2.2010)

 • Colonist
  odpad!

  Je to sice film pro děti, ale i ty by měly mít určité hranice. Kluk, který po transplantaci mozku vidí kreslené postavičky vs. retardovaný záporák, který žije v podnájmu, kde ho komanduje mladá zelená mimozemšťanka...Jedinou normální věcí v tomto filmu byly závěrečné titulky.(19.2.2011)

 • Flakotaso
  odpad!

  Proboha. Tohle bylo opravdu silné kafe, navíc s pěkně tlustou vrstvou socu na dně. V průběhu filmu jsem režiséra proklínal, proč radši tomu proklatému hrdinovi nedal místo mozku kreslíře radši mozek sebevraha těsně před vykonáním onoho činu. Aspon by tento blivajz skončil dřív.(26.3.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace