Reklama

Reklama

Rinovi je třicet, trpí nadváhou, je posedlý pornem a ještě nebyl se ženou. Stále žije s otcem a má jen jednoho kamaráda. Naštěstí jeho otec pronajme pokoj dívce, která je, co se týče sexu, velmi otevřená a pomůže Rinovi prolomit ledy... Třicetiletý Rino Hanssen bydlí se svým otcem a čas tráví sledováním porna, pitím piva a kreslením komiksu, který pojmenoval Tlouštík. Nikdy neměl sex se ženou a má jen jednoho kamaráda: nesnášenlivého outsidera Filipa, jenž trpí astmatem. Jednoho dne však otec z ničeho nic pronajme pokoj mladé dívce Malin. Emancipovaná mladá žena má očividně ve svém životě zájem jen o sex, přátele a řádně divoký život. Rinova ochranná zeď, kterou si vybudoval jako ochranu před světem, se najednou otřásá v základech. Díky Malině a jejím přátelům se postupně stává součástí světa, kterému se celý život snažil vyhnout... je i nyní odsouzen k neúspěchu? (HBO Europe)

(více)

Recenze (22)

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Nejdřív mě na film nalákala země původu, tedy Norsko. Následně mě zaujal antilůzr v hlavní roli a tak jsem neváhal a film okamžitě naklikal na televizi. Film sám o sobě mi přijde, jako kdyby šel proti proudu Americe. Obsahuje takový ten typický příběh o lůzerovy, ale všechno, co se ve filmu děje, mně osobně přišlo dost nečekané a chvílemi až šílené. To je ale pro film velkým plusem, protože i když ho hodnotím třemi hvězdičkami, nejspíš na něj nikdy nezapomenu. ()

bouncer 

všechny recenze uživatele

Vcelku dobrá komedie, i když na můj vkus až moc nenáročná a trochu moc se vzhlížející v amerických klišé komediích pro mladé. Skvělý severský cit pro drsnější humor je nahrazen spíše fekálnějším pojetím. Chvílema to funguje a jindy zase vidíte jen další klon Prciček a bůhvíčehoještě. Průměrná komedie, která leckoho dokáže potěšit, ale já čekal něco více zajímavého a originálnějšího. Komiks hlavního hrdiny nicméně vypadal zajímavě... ()

Reklama

Subjektiv 

všechny recenze uživatele

Jako člověk, který v životě byl značně vyžraný, ale i přijatelně štíhlý, mohu potvrdit, že tloušťka nemá na sexuální apetit a vkus pražádný vliv. Hm, ale to asi tušíte, i když tu osobní zkušenost nemáte, že? Zato má vliv na chování vašeho okolí, ve kterém vám muži i ženy neustále předhazují na koho prostě nemáte, domnívají se, že nejlepší bude, když si najdete podobně obdařenou baculku a někdy radši předstírají, že vaše sexualita neexistuje, aby se chudáci nepozvraceli. Hm, ale to asi taky tušíte, i když osobní zkušenost nemáte, že? Přitom vás média neustále bombardují tím, že na vzhledu nezáleží a pak zase provedou kobercový nálet představením lidí vzhledu dokonalého. Ono ale na vzhledu záleží, což poznáte třebas zhubnutím, po kterém se na vás občas trochu toho ňadratého, pohledného štěstí přilepí. Ale to asi taky tušíte, i když s tím nemáte osobní zkušenost, že? Tak všechna tahle tušení dejte dohromady, přidejte zvratky, hrubou mluvu, měkké drogy, party, sperma, trochu krve, hodně lascivnosti, vybavte roztomilého bulíka nevzhledným tělem, nesmělostí, společenskou nemotorností a citlivým srdcem a smějte se... Vždyť je to legrace, když chce tlusťoch prcat. Nebo není? Po pravdě řečeno, nejlepšími okamžiky tohoto filmu jsou právě ty, kdy není. Je jich málo. A ani ony moc nevynikají. Slabé **. ()

Chrustyn 

všechny recenze uživatele

"Dost možná největší tragéd co se kdy objevil ve filmu" takhle nějak by klidně mohl znít popisek tohoto norského snímku. "Fatso" jede v zajetém standardu, kdy se loser zamiluje do holky, kterou nemůže v životě získat a prochází řadou až neuvěřitelných situací a trapasů v tomto případě spojených s neustálou masturbací. Díky zemi původu a tomu, že film neprošel rukama cenzorů a hollywoodských scénaristů jde v některých situacích ještě dál a hlouběji než je tomu u podobných filmů zvykem a pro některé diváky se možná stane chvílemi nestravitelným nebo jenom hodně podivným. Ale díky charismatickému hlavnímu hrdinovi a celkem reálně podanému příběhu s antiklišovitým koncem se jedná o slušnou a občas i docela vtipnou podívanou. ()

dobytek 

všechny recenze uživatele

Upozorňuju, že v tomto komentáři bude spoiler... Romantický komedie o tom, jak největší lůzr nakonec získá srdce holky, která by si v normálnim životě o něj neopřela ani krumpáč, vznikaj v Hollywoodu jak na běžícim pásu. Tahle norská komedie se liší tim, že se nedočkáte žádnýho happy endu. Prostě femme fatale odjede pryč a hlavní lůzr si ho nadále bude muset honit u porna. Jinak hlavní lůzr je geek a tlustoprd a neni moc sympatickej, ani zábavnej. To už mi přišla daleko zábavnější postava toho jeho pošahanýho kudrnatýho kamaráda. Film mě bavil tak na 2 hvězdy, ale přidám ještě hvězdu navíc za to, že ten film je prostě takovej "jinej" a děj pro mě dost neočekávanej. Tlustoprd tady prostě dostává od svý vysněný čubičky strašnou čočku, ale vždycky za ní přileze a ta si s nim celou dobu vytírá prdel. Jinak jestli vám dělá potěšení sledovat, jak někdo šikanuje tlustoprdy, tak se můžete rovnou podívat na pořad Jste to, co žerete, kde Kateřina Cajthajzlová tlustoprdům před jejich zraky provede selekci potravin a v ledničce po jejim nájezdu zůstane jenom námraza. ()

Galerie (2)

Zajímavosti (1)

  • Rinova (Nils Jørgen Kaalstad) otce si zahrál jeho skutečný otec Petter Kaalstad. (Cheeker)

Reklama

Reklama