poster

Four Faces West

 • Velká Británie

  They Passed This Way

Western

USA, 1948, 89 min

 • liquido26
  ***

  Western, který má docela zajímavý příběh a ani jednou se tady nevystřelí. Nic, co by nadchlo, ale ani neurazí.(6.2.2017)

 • dopitak
  ****

  Nepříliš akční, ale přesto povedený western. Chybí indiáni (nepočítáme-li malého chlapce ve vlaku a jednoho starce na oslavě u Pata Garretta), rvačky, děvky, souboje a vlastně i střelba (teď si nejsem jistý, ale myslím že se v průběhu filmu ani jednou nevystřelilo). Zaujme atypický způsob, kterým Ross McEwen zamete stopy před pronásledovateli (a to nemyslím to vyjetí korytem potoka). Vzhledem k vyřčeného to dlouho bylo rozehráno na 3*, ale netradiční konec s léčbou záškrtu si zaslouží přidat bod.(22.12.2011)

 • OG_Swifty
  **

  Joel McCrea patri k vyznamnejsim predstavitelum westernu, me osobne ale moc nesedi. V tomhle filmu hraje bankovniho lupice na uteku, kterej je ale dobrak (banku "vykradl", protoze potreboval penize na leky pro nemocnyho tatu) a snazi se lup - pujcku - splacet. Bohuzel ma smulu, protoze na stope mu krome bandy blbu je i svetoznamy zastupce zakona - Pat Garrett, ktery jej najde a ukeca, aby se udal. Pribeh pomerne originalni, provedeni netradicni (nepadne ani jeden vystrel) a herecke vykony prumerne. Za me podprumerna zabava s neprilis atraktivnim hereckym obsazenim.(9.3.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace