Krédom skupiny Drišľak je šíriť humor a dobrú zábavu v nárečí, ktoré sa stalo charakteristickou črtou ich vystúpení. Svoj javiskový program koncipujú tak, aby zaujali a pobavili všetky vekové kategórie. Humor, paródia, vtipné texty a dialógy, chytľavé melódie a predovšetkým „show po východniarsky“ – to všetko je v ich prevedení originálne a neopakovateľné. (oficiální text distributora)

Filec odpad!

Peter Hudak v devatdesiatych rokoch ulietaval prilis casto na droge zvanej Senzi Senzus a z drogy sukromnej vyhotovil drogu verejnopravnu. Horsie nez odpad! ()

giaruj odpad!

Ani z úcty k starej generácii nedám hviezdičku. Kto vie na čom sa budeme baviť my ako 50 ročný, ale takto dúfam nie. ()

Jandro

Jednu hviezdičku dávam aspoň za snahu o vtip a za schopnosť zaujať staršie publikum, hoci pre mňa to rozhodne nie je. ()

movemat

Na scenkoch od drišľaku i na ich pešničkoch še znam paradne zabavic. Akurat, že toti hosci co ich tam maju, bars často špivaju. Šak ja som neprišol kukac na koncert ich hoscoch aľe na drišľakoch. Kebi daľi menej priestoru hoscom a vecej času bi zabavaľi samotni Drišľaci, ta bi to bulo ľepše. ()

monikka87

Hmm Drišľak som mala vždy radšej ako Senzus... za gumákového ňe paliho a pesničku o Domaši majú odo mňa 2*. (No jo a ešte sa priznávam k lokálpatriotizmu :D) ()

Mire odpad!

Som východniar, ale nejaký lokálpatriotizmus tu nemá miesto!! Trefne ste poznamenali - publikum plné dôchodcov a starších ľudí, ktorí sa radi zasmejú na hocijakej pičovine ktorú im tam improvizačne predvedú. Celý Drišľak a ich relácia je ohavnosť najťažšieho kalibru!!!! ()

RigorMortis odpad!

Senzus bol ako-tak v pohode, hlavne tie ich "paródie" na známe skladby, no Drišľak som nikdy nemal rád. Mám rád slovenské nárečie, no skombinovať ho s ich samozvaným humorom, to je vhodný kandidát na odstrel. Takisto hudba, je rozdiel medzi dedinskou zábavou vašej babky a niečím, čo sa tvári ako zábavný formát... Ak by som si mal vybrať, rozhodne radšej Ander, ten bol aspoň klasik. ()

djsaly

Hudobno-zábavný formát v prime-time DRIŠĽAKOVINY na obrazovkách verejnoprávnej televízie z dielne STV Košice pripravovanej pod taktovkou folkovo-folklórnej satirickej päťčlennej skupiny z východného Slovenska "Drišľak" má stále veľký ohlas u divákov inak si to ani neviem predstaviť, že ešte stále vysielajú v premiére či v repríze! Preto asi musíme platiť koncesionárske poplatky aby sme mohli podporovať takéto relácie! Ach jáj, kde sú tie časy "Senzi Senzusu" a jeho aktívnych divákov v hľadisku ako napr. legendárneho bývalého hokejistu a trénera Jozefa Golonku. Tá 1* je za môj nedobrovoľný príspevok 4,64 EUR mesačne RTVS ()