Byli tu tací, kteří mu říkali Ikarus. Jinak ho většina lidí znala jako rozvedeného otce pracujícího v investiční společnosti. Ale nikdo neznal jeho druhou tvář, tu zlou. Icarus byl v zabíjení lidí jednička. Když se Sovětské impérium rozpadlo, zjistil, že se ocitl v úplně jiné zemi, kde se nedá nikomu věřit. Rozhodl se vymazat svou temnou stránku a začít s novou identitou. Při náhlé nehodě v Hong Kongu vyjde najevo jeho pravá identita a on si uvědomuje, že cílem je nyní on sám. Lidé, kteří chtějí jeho smrt, se nezastaví před ničím. Jeho manželka a dcera se ocitají v nebezpečí. Nastává boj o holý život. Icarus je nucen čelit démonům ze své minulosti, aby ochránil své blízké. Musí zjistit, komu může věřit a komu ne, pokud už není příliš pozdě. (oficiální text distributora)

Lukyn_CZ

Bohuzel me film zklamal. Dolph Lundgren nenatocil film pro divaky, ale pro sebe. Dost mozna aby se jeste ukazal nebo si zvedl sebevedomi.... ()

BH7

Ale tak nebylo to zase tak špatný. Zrada ve vlastních řadách do značné míry filmu prospěla stejně jako sociální rodinný podtext pod střílením a vražděním. Je moc fajn, že film trvá jen hodinu a dvacet minut. Ve výsledku je to vlastně jako byste snědli průměrný oběd a po něm přišla už jen rychlá sračka. ()

+sfinx+ odpad!

Dost možná nejlepší film Dolpha Lundgrena. Ale to je asi jako vybrat nejlepší knížku E. L. Jameové (ta prasnice se zájmem ve stupidních historkách o blbých masochistických sekretářkách). Takže, i když králem, stále jen jednookým. Co měly znamenat ty tupé kecy a úvahy, které nás provázely filmem? Vždyť komentář zaostalého dítěte by byl proti tomuhle hotovou studnicí moudrosti. Akce spíš nic než moc a když už k něčemu dojde, kameraman dostane zvláštní záchvat a divák vidí ho***. Ztráta času. ()