Jan Budař úspěšně zastoupí manžela a zachrání čest dámy v televizní adaptaci slavné hry Donalda Churchilla. Příběh je prostý: Jane navštíví Marcia, rozzuřená manželka jejího milence, s nímž se Jane schází několik let za manželovými zády. Marcia jí oznámí, že až se manžel vrátí, tak mu celou nevěru neprodleně oznámí. Zoufalá Jane neví, co dělat. Jedinou pomoc jí nabídne natěrač Walter, který pracuje v jejím bytě a scénu vyslechl za dveřmi. Jane s ním domluví, že před Marciou zahraje jejího manžela, jenže netuší, že narazila na zaníceného herce amatéra, který má konečně možnost zrealizovat roli Othella, která je jeho nejmilejší. Rozjede se bláznivá série scén plných nedorozumění a mystifikací. Natěrač, naprostý společenský outsider, se dočká neuvěřitelné přízně obou dam, které si na něm potřebují dokázat, že jedna je lepší než ta druhá. (TV Nova)

petrastrela

Tady šlo především o herecký um. Čvančarová dobrá, Issová ještě lepší. Budař to zřejmě zahrál skvěle, ale mě šel na nervy, jako celý film. To je ta adaptace divadelní komedie, z toho vznikne většinou něco divného. ()

zero_zelo

mno, tak nevim. myslím, že publikum je už předem zaujatý!! a vůbec tak jako sleduju, že českej film je tady od profesionálních kritiků dost pod urovní... ne všechno, co je amerika a v lesku je to nejlepší, musí se na to taky člověk podívat očima místa, ze kterýho produkce pochází! TAKZE: ano, je to tv film, jednoduchej a lacinej. no a co. podle mě veselej příběh o tom, jak honza ke štěstí přišel. že se u nás neuměj dělat sitkomy atd víme. jako divadlo to asi taky musí mít naprosto jiný kouzlo! to přeci ale nemůžeme srovnávat, bože můj! čvančarová mi taky sedí akorát v roli Dokonalýho světa! a přehrávaj všichni a je to záměr, tím sem si jistá. budař byl skvělej a issová? standardní výkon, přirozená, ujetá. takže na úrovni tv levný film na nedělní večer? dala bych 3, průměr sedí...ale klidně 4*, na protest všem těm děsně dotčenejm a ublinkávajícím, který to museli jít rozdejchávat na vzduch :)) ()

Pythonator odpad!

Viděl jsem asi posledních 20 minut a stačilo. Rád bych dal aspoň hvězdičku za sexy Jitku Čvančarovou, ale nemůžu. Amatérská televizní sračka jak víno. ()

DanielDall

Teatrální afektovanost v ospalém rytmu. Dovedu si představit, že na malém divadle by svižnější verzí ochotníci bourali sál ale jako televizní inscenace je to slabé. ()

Ruslan odpad!

To byl solidní kotel. Vydržel jsem něco přes půlku , ale bohužel jsem to celé neustál. Totální vypatlanost v čele s Čvančarkou. 2%. ()

reccal

Jedna hvězda za Budaře, který, ač vypadá jak gayverze dvojice lepičů plakátů a cyklomaniaků z reklamy na slovenský pojištění, tak díkybohu aspoň umí hrát a přehrávat. Perfektní je ovšem Issová, která tomu dodává potřebnou šťávu. ()

Feacher

A tak nebylo to špatné, občas se mně to hraní docela líbilo... jen prostě posledních 20 minut nedávalo zas tak moc smysl a působilo to celé takovým levným, laciným dojmem... Průměr až lehký podprůměr... ()

Raviola

Hudba je velmi rušivým elementem. Herecké výkony? No... Jan Budař je dobrý, ale zbytek... Zbytečně se příběh vleče. Spoustu zbytečných dialogů, které nijak příběh nerozvíjí. Zbytečně herci přihrávají. No, jednoduše hrůzná čeká "komedie". ()

HudsonStan

Nechápu ty, kteří dali "odpad". Znám mnoho o mnoho horších filmů. Toto je průměrná adaptace slušné hry. Nehodnotím tvůrce, ale co jsem viděl... 3- ()

cookman

Zajímavé je,co řekla jedna žena při sledování,jak si Issová dovoluje na Čvančarovou Mě se líbí,jak jí ta Issová nadává slušně.V TV mezitím Issová řve : TY DĚVKO ZKURVENÁ ()

Fraktální

taková poklesla zábavička. ale co... mě pobavila. herecké výkony jsou spíše divadelní než filmové. ale konec koncu je to adaptace divadelní hry, ne? ()

Ludva

[2009-05-18] * Čvančarová je pěkná, Issová hraje dobře a Budař ještě lépe. Plné hodnocení nedávám, protože televizní formát k vynikající předloze nic nepřidal. ()