Skupina středoškolských studentů zůstane po škole. Jdou do třídy, kde na ně čeká učitel, který je ale v místnosti zamkne a záhadně zmizí. Jak se blíží noc, přichází silná bouřka, která způsobí výpadek proudu. Celá škola se ponoří do tmy.
Jakmile se studenti dostanou ze třídy, zjistí, že stará školní budova začala žít svým životem. Začnou se objevovat podivná zjevení duchů a celá škola je přenesena do období sedmdesátých let. Skupinka studentů je uvězněna ve škole a všichni začínají objevovat historii jedné tragédie, se kterou jsou i oni spjati a teď je na čase, aby zaplatili vlastním životem. (oficiální text distributora)

Argondia odpad!

Jsou případy, kdy mě trapnost zlomyslně baví, ale tohle už bylo vážně moc. Kromě Carradina v roli ředitele jsou tu kompletně béčkoví, přehrávající tragédi, zhovadilé a otřepané hlášky jako "to je jak z blbýho filmu", "koukáš na béčkový filmy", "je to něco mezi nebem a zemí", "ten dům se na nás zlobí a nepustí nás" a hanebně odfkláknuté efekty jako například oheň a svítící oči, které mi připomínaly můj kdysi oblíbený seriál Xena. Mezi postavami samozřejmě nesměla chybět zmalovaná, divná holka v černém ohozu, která věří v nadpřirozeno, nafoukaná fiflena a vymaštěný debil. Příšerná kamera i zvuk, nulové napětí (o to komičtěji a nuceněji vyzněly opakované pokusy šokovat a dramatizovat), přiblbý příběh s totálně dementním koncem. ()

moviefan4

Zas další skvost ktorý som si pozrel. Film bol nudný a velmy zlý. Už od začiatku som si hovoril že to také zlé byť nemôže. Ale mohlo a aj bolo. Zlé herecké výkoni na ktoré sa nedalo pozerať. Iba na tu blondinku a tu emo babu. Len škoda že mňe sympatickejšia zomrela ako prvá. Horor to dokukať dokonca. ()

nicolePavs odpad!

Jak tohle někdo mohl publikovat? Efekty jsou jako ze středověku, kdy žádný počítače, kamery ani nic elektronickýcho neznali. Příběh je o ničem, nechápu jak jsi si to vůbec mohla pustit. Proboha, už nikdy víc! Tomuhle "filmu" bych dala tak -3/10. ()

chaosteory odpad!

Stačí úvodních deset minut a je jasný, že z odpadu se to nevyhrabe. Levné neznamená špatné, někdy. Ale tady není nic, co by mělo ambice na úspěch. Když dáte dohromady pár lidí, natočíte možná lepší. ()

macherano odpad!

Akoze neviem co to malo byt ale skor to nemalo byt ako malo. Bez napadu efektov ked mali byt hento efekty tak to az boleli hned bolo vidno ze to tam absolutne nehori, nedotiahnute vlastne to netreba ani nejako komentovat niektore podobne filmy mali aspon nieco do seba ale toto nema nic skoda ze sa musel carradine rozlucit takymto filmom. Na tomto filme je akurat dobry booklet kvoli tomu som si to aj pozrel konec diskuze. ()

Patrix000 odpad!

Videl sem to už davno ale po pul hodine nudy sem to vypnul!!jako koukat na vydesenou skolacku co jen prehrava -co to bylo??-musime utect! - ja se bojim= nudaaaaaaa!!! ()