poster

Chybička se vloudí (studentský film)

 • anglický

  Whoops, Mistake!

  (festivalový název)

Animovaný / Krátkometrážní

Česko, 2009, 7 min

Střih:

Michal Reich
(další profese)
 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  Jsem člověk, ale kdybych musel být medvědem, tak proti tomu nic nemám. Mne se tedy naštěstí netýká omyl v čapí novorozenecké logistice, takže pravděpodobně mám doma děti lidského původu, i když čím si člověk může být jistý. Tahle záměna medvíděte s mimiňákem mi přišla zábavná a řešení problému je naprosto vynikající, takže pokud se vám to stane, tak nezoufejte a přestaňte egoisticky trvat na svém původu.(7.4.2016)

 • Tom_Lachtan
  ****

  párek tlupočápů prohodí miminka... Nápad jednoduchý, provedení skvělé, vtipně využité... Animace je zdařilá a stejně jako u dalších filmů autorky je vidět, že vtip je nejvíc vtipný tehdy, když je na něj upírána co nejmenší pozornost. Konec je takřka geniální(1.3.2013)

 • J*A*S*M
  ***

  Parádní nápad a profesionální vypořádání se s vybraným tématem, bohužel mám s tímto filmem osobní problém, přes který se nemůžu zcela přenést - tenhle styl animace se mi totiž absolutně nelíbí. Jinak ale rozhodně chválím. (4.10.2010 Lumírova tříska)(8.10.2010)

 • D.Moore
  *****

  MIlionový nápad jako od Pixaru, ale obohacený o velice (ne)příjemnou satirickou příměs a v animačním hávu ve stylu mého milovaného Pavla Koutského.(1.5.2013)

 • pytlik...
  *****

  Mrazivě pravdivý, přímo dokumentární snímek, takovéto záměny se totiž běžně stávají. Zejména se čenžují mláďata američanů a verlyb. Což je také důvodem, proč verlyb neustále ubývá, neboť batolata sice chvíli plavat dokážou, ale dlouho nevydrží. Velrybčata to maj jednodušší, neboť jak známo, tihle tvorové patří také k savcům a před milióny let pouze přešli z pevniny do moře. Takže se vrátí ke kořenům, životu na souši rychle přivyknou a vesele se v americe procházejí po ulicích.(8.9.2013)

 • - Vítězný animovaný film přehlídky Famufest 2008. (zdeny99)