Autosalon je pořadem, který se na Televizi Prima těší dlouhodobě slušné, a velmi stálé oblibě. Jak již napovídá sám název, seriál se věnuje všem motorovým vozidlům a trendům v jejich výrobě. Setkáte se tak s recenzemi nejnovějších vozů, radami na údržbu vozidla či novinkami ze světa motorsportu. Je sice logicky zejména mužskou doménou, díky častým recenzím vozů určených pro dámy by však mohl upoutat i mnohé diváky jemnějšího pohlaví. Důkazem toho je i smíšená moderátorská dvojice, ostřílený milovník automobilů Zbyněk Merunka upoutá spíše ženy, naopak krásná Jitka Čvančarová jistě zaujme každého muže. (oficiální text distributora)

wCholito

ty doby kdy jsem kvůli tomu lezl z postele jsou už dávno pryč celkem už neukazují nijak nové modely často se jedná o zaběhnuté kusy, ale když už se poštěstí a zastihnu tento program tak se těším na reportáž Pepika Vrtali :) ten mi přijde nejsympatičtější má na to takovej normální realnej nadheld člověka . ()

Martin_W

Nikdy jsem se o auta nějak nezajímal, což je pro mé pohlaví trochu hanba. Tohle mě už však ale baví.. Vidět ty krásné kousky z pohodlí domova. Zajímaví moderátoři, občas vtipní, jako by vypadli z Barrandovské EzoTv. A ta hodinka a něco krásně i s tou reklamou uteče. Jen kdyby to Prima dávala v rozumější čas.. Takhle na to trefím při nejlepším jednou za měsíc. ()

ForFan

Pro mě jako "auto-maniaka" parádní pořad, vždycky se něčemu novému rád přiučím... Užitečné rady, novinky ze světa, vtipné poznámky, přijemní moderátoři... auta snů i "obyčauta" = Pravidelná sledovanost od autičkářů . A mimochodem nechápu lidi, kteří tento pořad hodnotí odpadem, když je osobně AUTA NEBAVÍ , tak se přece na "auto-pořad" nedívám ne??? ()

giovanni3

Vcelku zajímavý pořad na který se dá dívat u snídaně... Logicky se to nevyrovná zahraničním pořadům, ale kvalita tu bezesporu je, potíž je horší zajímavost moderátorů a posupná snaha něco okoukat z Top Gearu předělat to po Autosalonovsku a lidem to předkládat jako nový skvělý, svěží nápad (viz dráha kde se závodí s jakousi blondýnou co má na sobě vždy helmu, atd..)... 3z5 ()

Petr490

Pořad, co je jen zaplacená reklama, všechno vychválí a co se jim nelíbí přehlédnou. Dříve u aut dávali normálně 60%, teď tam snad nebylo auto co by mělo pod 80%. Pepa je expertní kašpárek. Pepku vyskoč! A pepek vyskočí a udělá nějakou legrácku. Kdyby tam nebyl Sršeň, poslední expert, který je opravdu expert, tak fakt nevím o čem to je. Až se zbaví Sršně dám tomu s radostí odpad. ()