Delmondo

Že na Cameron Diaz něco je si nevšiml jen Ben Stiller ale i já. Cami je pořádně rozpustilá a celej film mě krásně bavila stejně jako mě bavilo na ni koukat. Stilleřík ve svý typický roli ňoumi s dobrými úmysly mě taky bavil a Dillon byl pro změnu pěkně odpornej. Pohodová komedie která to rozjede už na začátku a z vtipu nesleví až do konce. ()

Jayk19

Taková z těch lepších komedií.Diaz je prostě kočka a vtipy nebyly nijak vtíravé,trapné ani urážející.Rozhodně neurazí na jedno podívání po těžké práci,člověk se opravdu od srdce zasměje.. ()

RMN88

Tenhle film by se měl jmenovat ''Všichni milují Mary''. Scény se zipem a ''šamponovým gelem'' patří mezi komediální zlato! ()

LencaN

Ten čas tak hrozně letí. Teď když jsem zase po strašně dlouhé době viděla Mary, tak jsem si všimla, že i na Cameron Diaz je vidět stárnutí, i když pořád je kost. Tady jako Mary působí opravdu jako mladičké kuřátko. Něco na té Mary je se stalo klasikou. V mojí věkové kategorii snad není nikdo, kdo by film neznal nebo si aspoň nepamatoval bájnou scénku s "gelem na vlasy". Všichni milují Mary a mladý Ben Stiller k nim taky patří. Sešla se tu fajn skupinka komiků. Vidíme tu lehce nechutné vtípky, ale chvílemi se můžete až popadat za břicho. ()

RichB972

Povedená komedie. Ben Stiller se na tu roli hodil a Cameron Diaz se svým krásným úsměvem samozřejmě taky. Některé scénky jsou opravdu velmi vtipné. 75%   Disney+, 4k HDR, dabing ()

Radek273

Přirovnat tento výtvor ke snímku Těsně vedle (2007) je více než přesný. Možná tento působí ještě o něco hůře. ()

MIHLIK

Nejlepší film a nejlepší role Cameron Diazové jeden z mích nejoblíbenějších filmů zazářil i Ben Stiller a Matt Dillon. ()

oceanic6

Prelomová komédia z konca 90. rokov!!! Vynikajúce postavy (a tým myslím všetky nielen Diaz a Stillera) , velmi zaujímavý dej a neskutočné množstvá niekedy možno trochu ostrejšieho humoru, podaného ale tak lákavo že nikoho neznechutí. Niekolko dnes už legendárnych scén a fantastický soundtrack ktorý tentokrát zaobstaráva živá kapela ktorá sa objaví vo filme niekolkokrát (to sa musí vidieť) =) Pre mňa najlepšia komédia druhej polovice 90.rokov a jedna z najlepších komédii vôbec. ()

Llaney

Čekám, až nějakému filmu budu moci dát odpad! - tady to bohužel / bohudík zachránila písnička Build Me Up Buttercup. ()

Tomulka

Slušná komedie, která Vás sice nestrhne k burácejícímu smíchu, ale pobaví. Krom toho máte v tomto filmu možnost vidět, že Cameron Diaz byla kdysi moc krásná. V těch dnešních filmech jí neumí prostě namaskovat jak je třeba (čas je totiž neúprosný a je už třeba volit makea up dobře). ()

Další remake od Farrellyů

Další remake od Farrellyů