Televizní zábavný pořad, kde tři soutěžící hádají písmena pořekadla nebo pranostiky, získávají za to body, které mohou navýšit otáčením kolotoče, nebo naopak zbankrotovat. Na konci si vítěz vylosuje obálku s výhrou. (vilusinska)

Paity odpad!

Patrně skutečný Odpad s velikým O mezi všemi zábavnými pořady. Proto nepřekvapí, že to moderoval Pavel Poulíček a po té dvojce Gondíků. ()

ondrula odpad!

Díky ČSFD a zpětný reminiscenci do 90. let se vážně dost divím, na co jsem to tenkrát čuměl v TV. Tento pořad byl nejpokleslejší způsob zábavy pro idioty, kteří točili kolotočem a idioty, kteří se na to dívali. Do toho tam postával poďobaný Poulíček a nasraně komentoval marné pokusy vypatlaných bab o uhádnutí písmenka. ()

Delaney odpad!

nedávno jsem viděl repízu... po deseti pivech a ve tři ráno je to fakt jak mimozemskej zážitek:D tohle vážně existovalo a vážně jsem na to koukal?? *paní Anna toči, 5 bodů, říkáte N, N tu máme dvakrát, Paní Petro točte vy.....* no já myslel že se poseru... ()

spiritus

Tak tohle byla hrůza, zejména dřevo moderátor Poulíček zde úplně "exeloval" A že to moderovali Gondíkovi, tak to už ani nevím, páč jsem na to již určitě dívno nekoukal. :-) ()

Chajimwitz odpad!

Kolotoč aneb Kasino pro sociálně slabé.Tuhle primitivní sračku by od odpadu nezachránil ani Marek Eben,i když silně pochybuju,že by se snížil k tomu,aby vzal takovýhle kšeft. ()

Movie Gourmet odpad!

Otřesná a opravdu velmi stupidní soutěž, která byla dobrá maximálně pro důchodcovské publikum. Pavel Poulíček má za moderování této ubohé soutěže ode mne velké mínus. Nejlepší na této novácké soutěži jsou zdejší komentáře od uživatelů CSFD :-) Verdikt: odpad! a 0 %. ()

Untentrauer

Prémiová otázka: Je BUBO BUBO název strašidýlka? Paní Květo? Já myslím že ne! Aha a kam by jste ho asi tak zařadila, tento název? Do pohádky asi nějaké strašidýlko....Nedávno sem si pustil sestřih nejlepších scén...A zabavilo mě to! Zabavilo mě to tak, až sem se začal stydět! ()

Lucretius

Kombinací dekadentně pojatého kolotočářství, leckdy zajímavého průběhu a Poulíčka vznikala zábavná černohumorná podívaná. ()