Televizní zábavný pořad, kde tři soutěžící hádají písmena pořekadla nebo pranostiky, získávají za to body, které mohou navýšit otáčením kolotoče, nebo naopak zbankrotovat. Na konci si vítěz vylosuje obálku s výhrou. (vilusinska)

JARDAHONDA

Tv pořad : Kolotoč.....definoval,bych to,jako určitou grotesku...Co se dá pochopit je,že v 96 roce nebylo zase tolik konkurujících soutěžích.Pavel Poulíček se ještě dal,,,ale Gondíci svým humorem tomuto pořadu moc nepomohli...Závěr pouze za 1 * ()

JBpivosaj

Jojo kolotoč..to byly časy když jsme doma soutěžili :-D Hnusnej Poulíček a blbý Gondíci... tfujtajbl ... Ale za to,že si to vše dokážu vybavit dávám 1*. ()

katjaaa

Dneska jsem si náhodou jeden díl zapla. S našimi jsem se na to jako dítě dívala a tehdy jsem to měla celkem ráda. Dnes jsme s chlapem obraceli oči v sloup- bezradný Musil,soutěžící pravděpodobně chovanci Jedličkova ústavu (omlouvam se tímto chovancům). Možná jsem jen narazila na jeden z horších dílů,ale spíš ne..Jedna hvězda navíc za F JAKO FTIP :D ()

qwxyz

Soutěž, kterou je potřeba brát s nadhledem... Hvězdičku navíc za bankrot :-) Verzi s Gondíkovými nehodnotím. ()

m.a.rtin

Tak trochu protipól soutěže Nejchytřejší Čech :-) Ano, jako malý jsem na to koukal a učil jsem se podle toho písmenka, to je snad jediný účel této soutěže. ()

DarkSikorski

Na rovinu nic světoborného. Ale dívat se na to šlo. Pavel Poulíček si jako moderátor nevedl vůbec zle. Ale ve chvíli kdy to dostali sourozenci Gondíkovi a nějakého vola napadlo celý pořad rozkopat a dát mu rozpočet tak deset korun na jeden díl, to byl konec. ()

killer1992 odpad!

Šedesátiletá důchodkyně paní Maruna z Boskovic si otře knír, chopí se madla a roztáčí kolotoč. Publikum podobného věku i vzezření s napětím očekává, kolik si paní Maruška "vytočí". Uff nebyl to bankrot, i když to bylo těsně. "I jako Irma", říká paní Maruna. Tududumdum. "bohužel, písmenko I v naší tajence nemáme", odpovídá ji zkormouceným hlasem muž s nejhorším výběrem kravat na světě. "Šanci teď dáme paní Jiřince". Paní Jiřinka, sedmdesátiletá křížovkářka a fanynka ezoterických pořadů z Prahy tedy roztočí kolotoč a s napětím očekává, kde se zastaví. " I jako Ivana", pronáší do napětím ztichlého sálu paní Jiřinka. Že jsem se přepsal ? Ne přátelé nepřepsal, takhle to skutečně vypadá. Pokud jsem u hodnocení Tak neváhej a toč! napsal, že to vypovídá o tom, jak ulítlý ty devadesátý léta byly, tak skutečně nevím, co napsat o tomhle. ()

vince_c

Absolutní vrchol televizních soutěží na TV Noha v čele s otřesným (ale velice trpělivým) Poulíčkem s turnusem důchodců v zádech. Já se pos*ru. ()

GrooteLulu

Kolotoč byla totální závislost. Někteří tak lačnili po roztočení písmenkového kormidla, podobnému ruletě, že nereagovali ani na bankrot a až po Poulíčkově okřiknutí pustili dalšího z trojice hráčů k hádání tajemky směřující k sladké vidině výhry. Diváci u obrazovek už dávno vědí. Diváci ve studiu se královsky baví a ještě váhají, sledujíce jak Poulíček dobráckýma očima a úsměvem od východu až na západ, nabádá hráče k rozumné úvaze nad dalším abecednín tipem, tvořící poslední dvě neodkrytá písmena z tajemky zakrývajíc lidové přísloví o vlivu moudrosti na duši. Kolo se už poněkolikáte naprázdno otočí, bankrot střída nulu, nikdo furt neví, každý už vyčerpal svou zásobu všech známých písmen a najednou slyšíme už potřetí S jako šlupka. ()