Televizní zábavný pořad, kde tři soutěžící hádají písmena pořekadla nebo pranostiky, získávají za to body, které mohou navýšit otáčením kolotoče, nebo naopak zbankrotovat. Na konci si vítěz vylosuje obálku s výhrou. (vilusinska)

Boulderman odpad!

Vzpomínám, že když jsem jednou zapnul televizi a spatřil Poulíčka, tak jsem měl pocit, že jde o reklamu na přípravek proti uhrům... ÉÉÉ nebyl... ()

Buford_TJ

Na tomhle skvostu jsem vyrůstal. Dodnes nezapomenu na pohledy zmatenejch babek...B jako Božena - nic.....tak zkusím B jako Boleslav - zase nic xD. Poulíček rulez! ()

Krahulda

Kolotoč jsem nějakou chvíli sledoval, ale po delší době jsem byl znechucen stereotypem, který mě odradil dívat se dál. ()

Havala odpad!

Stupidita na entou. Takové imbecily co tam chodili, to aby pohledal. I toto svědčí o úrovni českého národa. Polovině soutěžícím by měli odebrat občanku a prohlásit za nesvéprávné. ()

FriendWithin

Poulíček: „Připomínám, že ještě nemůžete hádat samohlásky, to jen tak kdyby vás to lákalo..." Vypatlaná soutěžící: „ E..." Poulíček: „Zaprvé E už tam je a za druhé nemůžete hádat samohlásky. " Vypatlaná soutěžící: „ Tak I..." To je prostě krása! Některé výplody soutěžících by zasloužili nějakou cenu (např. Agroameričané, S jako Šimon, S jako Cyrano, atd.) No jo, bývaly to krásné časy. ()

Ostra

Já nevím, jestli se vykopávání naprosté chátry naší země dá nazvat televizní zábavou. Ono to je chvíli vtipné (za to ta 1 hvězda), ale po chvíli to začíná být taky dost smutné. A potom už úplně nesnesitelné. ()

PlayEasy odpad!

Tento pořad by ušel, kdyby ho uváděl někdo jiný než Poulíček, protože horší moderátor neexistuje. Občas Kolotoč chytíme v TV, ale když uvidíme jak to špatně moderuje chce se nám brečet a to už je co říci. A kdyby jste to náhodou chytli v TV jako my , tak to vypněte (doporučení). ()

Meow86

"G jako vaGón." Nezapomenu! K tomu Pavel Pumlíček s hubou jako kráter a je vymalováno. Skvělý komentář: Dadel ()

Nikitoss95

ztotožňuju se s komentářem Segrestora... na youtubu jsou perfektní sestřihy tohoto pořadu a jiných,stačí najít účet ČárymáryFucka a přeji příjemnou zábavu ()

Snooper

Já se na to koukal celkem pravidelně a zasmál se víc, než u spousty komedií :-) V podstatě skvělá parodie na soutěžní pořad. ()