Televizní zábavný pořad, kde tři soutěžící hádají písmena pořekadla nebo pranostiky, získávají za to body, které mohou navýšit otáčením kolotoče, nebo naopak zbankrotovat. Na konci si vítěz vylosuje obálku s výhrou. (vilusinska)

e-pilot odpad!

Byl jsem pořádně naštvaný, když poďobaný Poulíček vyhrál Týtý pro sportovníhop moderátora za rok 1998, ačkoliv Robert Záruba nezapomenutelně komentoval celý olympijský hokejový "turnaj stolení" v Naganu. Proto se mi líbila jeho trefná poznámka, když komentoval své druhé místo: "Víte, já nejsem tak dobrý v těch točivých disciplinách..." ()

pegtr

Celkem pohodová soutěž s příjemnou délkou.Více mě bavily díly s Gondíkovými protože byli svižnější a zábavnější.Dávám pouze 4 hvězdy za díly s Paulíčkem které mě moc nebavily. ()

Sovak

Rád si na Telce tuto povednou soutěž s tím legračníkem Pavlíčkem připomenu. Škoda, že Hynek Schneider svůj hudební talent utopil v alkoholu a méně povedených snímcích jako Bobule a další :-( ()

Beaka9

Aspoň se u toho člověk pobaví :D i když neschopnost soutěžících ho dost často přivádí k šílenství :D ()

Martan1994

Soutez dobra, ale nekteri tam nemaji co delat - porad opakuji stejna pismena dokola, i kdyz uz v tajence je...nebo nedoplni posledni pismenko a reknou,ze nevi.Nemuzu pochopit, jake tito lide maji vzdycky stesti a jeste vyhraji nakonec jackpot :-D ()

luphick odpad!

Nic tak rychle zaručeně neuspí jako tato novácká rádoby vědomostní soutěž pro choromyslné. Když to neukotví 3x zopakované písmenko, tak aspoň ty Poulíčkovy kravaty jsou tutovka. ()

bl.e.cha

Tu hvězdičku jsem nucena dát za naprosto fenomenální výkon jedné soutěžící s písmenem Ť... Jsem si vědoma, že není pěkné smát se pomalejším lidem, ale jsem svině už od přírody... A věřím, že nikdo z nás nezapomene na Poulíčkovy nepopsatelné kravaty, doteď mi způsobují noční můry... ()

DanielW94cz

Tento pořad jsem měl rád,nebyl vůbec špatný,Ovšem hodnocení je i tak malé,každopádně i tak se stal jedním z nejlepších soutěží co na TV Nova byl. Ovšem co mi vždy vadilo byly důchodci,kterých tam bylo přes 90%. Vadilo mi jak se chovají,málo kdy tam byly tací kterým bych fandil. Arogantní,nepřejícní,chamtiví a k tomu všemu neuvěřitelně zmatení. A taktika drtivé většiny soutěžící? To jsem nikdy neslyšel,co to je? Bába má přes 25 000 tisíc bodů,ostatní mají max 7 tisíc bodů a k tomu zbývá jen asi minuta a přes to stále točí jako by zbývalo ještě 20 minut. A jak to většinou dopadalo? Bankrotem a vyhrál někdo jiný a pak jste měli vidět ty nasraný a nepřejícný ksichty.Jinak Paulíček byl super,tedy až na ty jeho otřesné kravaty. ()

Vlkodlak13

Tak na tomto pořadu jsem vyrůstal, proto těch pět. Velmi matně si vzpomínám na "Riskuj na kolotoči" s Gondíkama, ale ten mě moc nezaujal a co zde koukám na ty fotky, tak jsem ani určitě neviděl ten úplně první kolotoč se vzhledem z 30. let. Když to teď opakují, tak se na to ze zajímavosti kouknu a je to zajímavý, avšak někteří lidi při vkládání písmenek asi nepřemýšlí ☺.. ----- Kdo by si chtěl zavzpomínat, tomu tento pořad doporučuji. ()

Mark1983

Vůbec jsem to nesledoval, a když jsem se k tomu jen náhodně dostal, nepovažoval jsem to přímo za odpad, ale za něco, co by mě bavilo - taky ne. ()

Potjoc

Asi pro mně můj nejoblíbenější soutěžní pořad vůbec. Roky jsem čekal, až to uvidím zase v TV reprízu. Pak nastal kanál Telka (díky za obnovení starých léta nevysílaných pořadů a nechápu, že toto tehdy odstartovalo dlouholetou kritiku na dabingforum.cz, oproti dnešním novým stanicím) a odvysílal je. Díval jsem se na to roky, ale jen na ty Poulíčkovy a Musilovy, ne ty od Gondíků, které mě nudily principem samým zpíváním a povídáním. Ty starý a ty poslední (2000-2003) jsem se rád díval, ale zase mě tehdy štvalo, jak to všichni prohrávali za sebou a musel jsem to mnohdy přepnout. Navíc teď mě to spíš nebaví, už to znám. ()

Feacher

Soutěž sama o sobě nic moc, ale mnohdy absolutně natvrdlí soutěžící v kombinaci s vtipy Pavla Poulíčka zvedají pořadu hodnocení... na 2 hvězdy to tak dá ()

P/\/EL

soutěž pro starý báby(a někdy hodně tlustý) - nj, tolerance, já vim, je to spíše smutné(jestli byla taková většina penzistek a postarších dam....ikdyž ono ve světě..asi stejný), nj., musim říct, že Poulíček (ti další méně) si zaslouží trochu obdiv, pracovat s takovym materiálem, nevim, jestli to za tu popularitu stojí.......čím lehčí soutěž - tim větší mívali soutěžící problémy - zejména s koncentrací, krátkodobá paměť vypovídá službu - kdoví, jestli to je teda národní průměr, achich, nebo - k tomu se spíš přiklánim já - nervozita z přítomnosti sexy Poulíčka.......jo, tim to muselo bejt....určitě...ale zase, jestli to lidi - pani bavilo.....to je stejný jako s telenovelama a s dalšíma věcma, třeba to prostě jinak nejde...ehm.. -- http://www.youtube.com/watch?v=MEikRhDOu4U&feature=channel_video_title -- http://www.youtube.com/watch?v=UDtnJQRMrvg&feature=related ()