Televizní zábavný pořad, kde tři soutěžící hádají písmena pořekadla nebo pranostiky, získávají za to body, které mohou navýšit otáčením kolotoče, nebo naopak zbankrotovat. Na konci si vítěz vylosuje obálku s výhrou. (vilusinska)

Ydrosten

" B , jako táta " -- " Prosím ? " -- " Můj táta je Bedřich " A přece se točí. Komická soutěž o nejubrebtanějšího breptala a získat můžem i zajímavé ceny. ()

Katie88 odpad!

"Ť jako ťulpas třeba"  - nejlepší díl. Ani v těch mých 10ti letech, když to jelo jen u babičky, mi to nepřišo zábavný... ()

LyBerion

S Poulíčkem dá se říct si kolotoč vytočil apoň hvězdu ale z Gondíku se mi zatočila hlava a zmateně sem hledal ovladač abych to přepnul. ()

Drom odpad!

Vžííjůů vžííjůů vžíí "Tak třeba písmenko A." "Tak bohužel, písmenko A už tam máme, takže točit bude paní Milena." Vžííjůů vžííjůů vžíí "Tak já zkusím písmenko A..." Pavel Poulíček s kráterovou tváří dohlíží na největší osvětu generace třetího věku. A důchodci si opakují abecedu, vzpomínaje, které písmenko ještě existuje a které si vymysleli. Kdo je dokáže vyjmenovat první, uhádne nějakou blbost, ale hlavně něco vyhraje! V televizi!!! Gondíci tomu dodali třešničku, jako ostatně všemu. ODP_D! Vžííjůů vžííjůů vžíí... ()

bolf!k

Založit pořad na hlouposti některých našich spoluobčanů asi není správné, ale občas proklatě vtipné. ()

Razzor_82 odpad!

Bábo toč aneb zábava na úrovni pouťových atrakcí. Nervózní a orosení důchodci se snaží zběsile uhádnout písmenka a dát dohromady jednu významnou pranostiku. Políčko bankrot je zde vnímáno jako nášlapná mina. Pavlík Poulíček v hlavní roli této legendární cirkusové šapitó. To horší z mé nostalgie. 0/10 ()

FireTight

Jéžiši, jak já tuhle soutěž coby malý capart žral! Nostalgie je zkrátka pořádná potvora a tak musím "drahému" Poulíčkovi dát alespoň tu hvězdičku... I když na druhou stranu, když se dneska podívám na některé momentky z Kolotoče, říkám si, proč tam pořád chodili takoví divní soutěžící. :D ()

Ceberus odpad!

Inteligence soutěžících prakticky v záporných hodnotách, a to i přesto, že samotná náročnost soutěže byla na úrovni osmisměrek. ()

Hannibal1913 odpad!

Když jsem se opravdu nudil jako děcko, tak jsem se díval... Ale že by to byla zábava? To néé. Poulíček pryč z kamer prosím! ()