Natočto!

(pořad)
všechny plakáty
Talk-show / Soutěžní
Česko, 1999, 30 min

Natočto je zábavný půlhodinový pořad moderovaný Petrem Rychlým od roku 1999 na TV Nova. V pořadu byly vždy promítnuty zábavné situace natočené domácí kamerou domácnostmi po celém světě a navíc byly vybrány tři, které vznikly v Česku. O tom, které z nich zvítězí, rozhodovalo publikum, a to podle toho, jaký udělá při jejich hodnocení hluk. Hlukoměr tak určil vítěze, který byl poté odměněn videokamerou. (Dawid199)

dinho_

U tradičních vtipů Petra Rychlého se mi snad nestalo, že bych se pobavil, videa byly alespoň sem tam vtipná, zezačátku to celkem ušlo, postupně se ale úroveň pořadu dostala pod únosnou mez.... ()

Lucius.15

Tento pořad mě upřímně moc nepobavil. Petr Rychlý se možná až moc snažil působit vtipně, ale nakonec z toho vyšla pouze ukrutná trapnost. Vtipy, které vyprávěl mi už vůbec úsměv na tváři nevyloudily... ()

rodneycz

Dodnes nechápu, co bylo směšného na tomto pořadu. Smát se cizímu neštěstí a všelijakým pádům není žádná zábava, opravdu ne, ale věřím, že pro lidi s IQ 40 to byla neskutečná sranda. ()

Raggnar odpad!

Trapárna, nevtipná, nevkusná, uváděna tím nejhorším moderátorem. Publikum bylo uplacené aby se smálo. Děs a hrůza. ()

Eisenmann odpad!

Debilní nápad, debilní vtipy a nechutné prostředí. Uprostřed toho moderátor, který ty debilní vtipy chrlí jeden za druhým a přesto že se nikdy neopakují, jsou pořád k ničemu. Doplněno umělým smíchem. To se zas jednou něco pěkného povedlo, děkujeme... Jenom kvuli tomu, že lidi v té době rádi sledovali Neváhej a toč! .... ()

Mark1983

Za svého času to docela šlo, akorát ta aspirační duplikace pořadu Neváhej a toč! prostě a zkrátka nevyšla. Jak Neváhej a toč! tak i Natočto! mají svou specifickou tvář, ale ani jeden z nich není k zahození. Na odreagování je to dostatečné. ()

Zix.

Další typ pořadu, který ocení lidi co zažili dobu bez internetu a dneska by úspěch neměl, protože každý kdo chce, tak si najde hromadu videí k pobavení. Tehdy sem na pořad rád koukal a bavil mě, protože byl jeden z mála pořadů, kde podobné videa byli. Scény s Rychlým byli většinou trapný, ale občas se některý povedly. ()

Potjoc

Sledoval jsem to téměř každý týden po téměř celou dobu vysílání. Pukal jsem smíchy ze scén typu, že něco vylítne přímo do kamery, kterou se natáčela scéna. Pak ty rychlé pohyby, třeba to, jak kočka náhle vběhla do právě dostaveného domečku z karet. Jako malý jsem textovým vyprávěným vtipům nerozuměl, dnes bych musel pořádně se zaposlechnout, aby mi neunikla pointa. Jak v prosinci 2005 skončil pořad, tak už se vysílal jen občas ve výplních mezi pořady jako sestřih s názvem "Smějeme se s Petrem Rychlým". ()

ixel1

Ze začátku mi to tolik nevadilo, mám pocit že ze začátku tam byla hlavně vtipná videa a nic víc ( ale jistý si nejsem )...pak ale přibývalo vesměs tragických vtipů a když se připojily trapné scénky Petr Rychlý + Petr Rychlý v převleku, přestal jsem na to koukat ()

burg

Aneb naprosto nevtipná domácí videa a trapný humor ve scénkách... Rychlý je jako bavič totálně o ničem, což svědčí i o nutnosti vypomoct si ve scénkách sám se sebou a mluvit na svýho imaginárního "rychlýho" parťáka. Na druhou stranu - na Nově bývaly i větší žumpy. ()