Dan Saxon (Charlie Sheen) je horlivým a výbušným arizonským policajtom, ktorý vypisuje pokutové bločky a dohliada na miestnych indiánov. Jeho výbušnosť ho dovedie do situácie, v ktorej má na výber buď odchod do dôchodku, alebo úlohu v tajnej operácii. Jeho úlohou má byť nepozorovane preniknúť do motocyklového gangu, ktorého členovia obchodujú s drogami a zbraňami. Saxon úspešne zvládne svoju úlohu a zapadne do motorkárskeho prostredia. Postupne sa vytvára jeho vzťah k fotografke Renee (Linda Fiorentino), ktorá pozoruje život gangu, ale zároveň tiež odhaľuje Danovu totožnosť. A ten, akoby posadlý týmto novým spôsobom života, začne pochybovať o tom, na ktorej strane vlastne stojí. Naviac ho neustále prenasleduje tieň vlastnej minulosti. Zdá sa, že mu nezostáva nič iné než podľahnúť. (sliver)

MéďaSV

Včera jsem si tenhle flák dal po cca 25 letech. Čekal jsem, že nostalgie mi vzpomínky jako obvykle nechutně zidealizovala, ale kupodivu mě to bavilo. Starej dabing je super. Příběh nic originálního nepřinese, ale párkrát jsem byl příjemně překvapen nečekaně vtipnými momenty. Chtěli tam do toho narvat asi až moc, takže řada věcí je tam jen načatá, ale nijak ukončená. Ta mystery zápletka s Indiánem a flashbacky mi přijde trochu zbytečná, klidně bych se bez ní obešel, stejně vyzněla do ztracena... Madsen hraje to co obvykle, ale jelikož jsem ho už takhle viděl hrát mnohokrát, tak mi to už moc cool nepřišlo.. Sheen byl ale super - často byl vtipnej asi i když úplně nechtěl, ale proč ne - občas jakoby fakt zapomínal, že už není na place Žhavých výstřelů (točilo se to mezi prvním a druhým dílem). Párkrát mě to až rozesmálo. :-) No celkově příjemné překvapení. Asi mě nenapadá žádnej lepší film vyloženě o motorkářích. Easy rider je přecejen spíš takovej trip... Oproti zde doporučovanému Stonecold je to vyloženě veledílo to se na mě nezlobte :-) ()