Zábava nikdy nekončí

(TV film)
  • Česko Nekonečná párty (více)

Talentovaná 18 ročná študentka sa dostane do nesprávnej spoločnosti - večery trávi v baroch, kde sa holduje predovšetkým alkoholu a drogám. Podarí sa jej dostať z tohto začarovaného kruhu? (oficiální text distributora)

ecceHOMMO

Snaha autorov poučiť a vystríhať mládež pred následkami alkoholu je neodškriepiteľná a neustála....avšak, či to bolo podané tou správnou, poučnou formou ...o tom mám vážne pochyby. ()

Smok

Nezáživná moralistická dráma o vysokoškoláčke, ktorú keď prídu privítať na internáte spolužiačky s fľašou šampusu, tak sa tvári akoby videla Jacksona bez mejkapu. Našťastie sa nám hlavná hrdinka rýchlo aklimatizuje a razom sa vykašle na behy na dlhé trate a svoju životnú energiu míňa na vymetanie večierkov, ako sa na študujúceho človeka patrí. Čo ale diváka môže dosť nudiť, pretože film sa nikde nehýbe, len hodinu sledujeme, ako dievča kalí a preberá sa z opíc v poobedných hodinách. Isté výčitky v nej skúša vyvolať aj jej osamelá matka otázkami typu: "Ty už si skúsila alkohol?" "No už som si raz chlipla" :-))) Pre stredoeurópana nepochopiteľný, ale poučný zážitok :) ()

glamgirl

Jeden z ďalších hystericky podaných amerických filmov, ktorý má mať poučný a výstražný charakter. Dievča sa dostane na vysokú a často navštevuje rôzne žúry, kde popíja. Jej matka to považuje za totálnu tragédiu a považuje ju za alkoholičku. Nechápem, prečo musia Američania všetko hnať až do takýchto extrémov; celý čas sme so sestrou prevracali oči a chytali sa za hlavu nad tou naivitou a praháňaním. Deti, vôbec nikdy nepite, je to ZLÉ a ak si aj dáte raz za čas cez víkend, tak už rozhodne STE nárazoví alkoholici!! ()