Zábava nikdy nekončí (TV film)

• Česko

Jill Scott

Kostýmy:

Kerry Weinrauch
  • glamgirl

Jeden z ďalších hystericky podaných amerických filmov, ktorý má mať poučný a výstražný charakter. Dievča sa dostane na vysokú a často navštevuje rôzne žúry, kde popíja. Jej matka to považuje za totálnu tragédiu a považuje ju za alkoholičku. Nechápem, prečo musia Američania všetko hnať až do takýchto extrémov; celý čas sme so sestrou prevracali oči a chytali sa za hlavu nad tou naivitou a praháňaním. Deti, vôbec nikdy nepite, je to ZLÉ a ak si aj dáte raz za čas cez víkend, tak už rozhodne STE nárazoví alkoholici!!(10.7.2009)

Ale keď je tá Chelsea Hobbs tak krásna ... :) Aspoň na 3* to Gerda vytiahla.(30.12.2011)

• Terva

Sice nádherně poučné, ale jak je známo, žádná generace si do toho nenechá kecat.(4.8.2011)

• Smok

Nezáživná moralistická dráma o vysokoškoláčke, ktorú keď prídu privítať na internáte spolužiačky s fľašou šampusu, tak sa tvári akoby videla Jacksona bez mejkapu. Našťastie sa nám hlavná hrdinka rýchlo aklimatizuje a razom sa vykašle na behy na dlhé trate a svoju životnú energiu míňa na vymetanie večierkov, ako sa na študujúceho človeka patrí. Čo ale diváka môže dosť nudiť, pretože film sa nikde nehýbe, len hodinu sledujeme, ako dievča kalí a preberá sa z opíc v poobedných hodinách. Isté výčitky v nej skúša vyvolať aj jej osamelá matka otázkami typu: "Ty už si skúsila alkohol?" "No už som si raz chlipla" :-))) Pre stredoeurópana nepochopiteľný, ale poučný zážitok :)(10.7.2009)

• ecceHOMMO

Snaha autorov poučiť a vystríhať mládež pred následkami alkoholu je neodškriepiteľná a neustála....avšak, či to bolo podané tou správnou, poučnou formou ...o tom mám vážne pochyby.(15.6.2011)