Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Filmová hvězda Matty (Matthew Modine) je unavena životem v Hollywoodu a tak se přestěhuje do Miami. Tam žije dívka Annie (Béatrice Dalle). Matty ji požádá o ruku, ale ona odmítá. Na jednom večírku potkává druhou dívku, také se jmenuje Annie (Sarah Lassez), jenže omdlí a nic si nepamatuje. O osmnáct měsíců později žije Matty v New Yorku s atrktivní blondýnou Susan (Claudia Schiffer), ale hnán touhou po Annie se vrací do Miami. Tam ho čeká zajímavé překvapení. (Terva)

(více)

Recenze (4)

Martin741 

všechny recenze uživatele

Jo, tiez povazujem Bad Lieutenant za najlepsi film Ferraru. Tu ale vladne plane tempo, este horsie dialogy ...... fakt nudna plana otravna nezazivna sracka, ktora pravom zapadla .... dufa,m ze na to bude sadat prach co najdlhsie . 20 % ()

Arsenal83 odpad!

všechny recenze uživatele

Priznám sa, že prívetivejšie mi bolo, keď Matovič sťaby vrchný vykladateľ pojmov vykrikoval namiesto lockdown blackout. A hoci film mohol siahnuť aj po rasistickej verzii tohto názvu, teda black out, ostal len v nesúrodom scenári, v ktorom sa mihne tu jedna modelka, tam zas niečo ľahšieho charakteru, potom super modelka Claudia, ale inak ide len o psycho smetie. ()

Reklama

Rob Roy 

všechny recenze uživatele

Ferrarovská "psychedelie úpadku" už asi nikdy nebude lépe vykreslená než v jeho mistrovském díle Bad Lieutenant, ale pořád se snaží. Slušná náladová jízda s dějem/nedějem a tradičně fuckujícím Hopperem. Modine se snaží, ale na Keitela nemá. A konečně jsem přišel na to koho mi náladou Ferrarovy některé filmy občas připomínají. Michaela Manna. (ale pomohla IMDb kde se píše že to jsou blízcí přátelé a že Ferrara dělá privátní projekce pro Manna a ten mu dává tipy a rady ke střihu). ()

Galerie (9)

Zajímavosti (3)

  • Natáčení filmu probíhalo na Floridě. (Terva)

Reklama

Reklama