poster

Cesta k tobě (E08) (epizoda)

 • Německo

  Der Weg zu dir

 • Slovensko

  Cesta k tebe

Drama / Romantický

Německo, 2005, 1 h 28 min

 • BLStryker
  **

  Gertrůda se rozejde s Horstem, načež kývne na nabídku zastupovat nemocného pastora na ostrově Liljeham. Stát se pánbíčkářkou byl odjakživa její sen... to je přeci normální, že pěkná mladá žena netouží třeba po kariéře modelky, ale fláternice. Na místě se seznámí se samotářským, trochu stydlivým Álojzem, který skrývá jisté tajemství... jo a také chová psy. Samozřejmě se do sebe zamilují, 1x mají sex (spolu), ale nebojte - je to nudné, tedy vlastně cudné. Bum, je z toho hned těhotenství! No, Álojzovi se přesto do nového vztahu moc nechce a dítě už nechce vůbec (kvůli trauma z minulosti). Prekérka. Gertrůda je bezradná a navíc má stále v patách svého bývalého přítele Horsta... ten mimochodem zná z minulosti -jaké to překvapení- i Álojza. Naštěstí to s nemocným pastorem opět sekne, Álojz přijde znenadání k rozumu a možná bude i svatba. Doják jak kráva! Všichni se tam na sebe skoro nepřetržitě usmívají a dohromady se nic pořádně neděje... snad kromě občasné vyjížďky se psy. Romantický film jako stvořený pro přihlouplé ženy v domácnosti.(2.2.2021)

 • Marecko
  *

  Zcela nezáživný německý film ze švédského prostředí a Mia jako pastorka je ostudou všech křesťanů.(5.2.2008)

 • Lucyane
  *

  Nudné, nudné, nudné...Snad za tu přírodu, které dávají Němci v romantických filmech vyniknout, si to tu 1* zaslouží...(3.2.2009)

 • Campbell
  **

  Výjmečně nějaká Lindstromovka která není nijak debilní, pravda víc jak 2* jí nedám, ale aspon jsem jí dokoukal bez nějakých blinkacích prostředků, občas jsem se i bavil(což je co říct), jen zase debilita jménem začátek a konec, proč proboha neudělaj nějakou změnu?(25.12.2011)

 • Charlizee
  ***

  Pokud budu film posuzovat pouze v rámci německých TV filmů, tak se rozhodně jedná o jeden z těch lepších počinů - proto ***. Jinak je to další z řady "harlequinek," které Nova pouští ráno důchodkyním, aby si pobrečeli nad tím, co všechno jim v životě uteklo. Když oni někteří chlapi dokážou být tak strašně romantičtí a zásadoví...áaach:-) (Zatímco jim doma leží na válendě dědula s lahváčem v ruce...)(5.2.2008)