Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Během výletní plavby se nudný, neoblíbený a velmi staromódní Larry Wilson udeří do hlavy a upadne do bezvědomí. Když se probudí, je z něj jiný člověk - šarmantní, zábavný a alkoholu holdující podvodník George Carey. Spolu se svým novým přítelem Doc Ryanem se rozhodne vytěžit co nejvíce ze svého nového postavení a vrací se do Wilsonova malého města. Situaci mu zkomplikuje setkání s Larryho krásnou ženou Kay, do níž se okamžitě zamiluje, ale která se s ním chce rozvést. Larry se bude muset rozhodnout mezi spořádaným životem po jejím boku nebo tučným ziskem založeným na podvodu. (fleurette)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (7)

Flego 

všechny recenze uživatele

V čase vzniku filmu mali obe herecké hviezdy rozbehnutú úspešnú sériu filmov Thin Ten, a tak som sa obával, či nepojde o akúsi napodobeninu. Našťastie sa tak nestalo. Duo Powell - Loy tentokrát rozohávajú partiu založenú na zámene jednej z postáv a robia to najšarmantnejším sposobom akým sa dá. Komédia je to jednoduchá, ľahká a hlavne zábavná. Škoda poslednej štvrtiny, keď dochádza dych, mohlo to byť za plný počet. ()

KarelR 

všechny recenze uživatele

Podvodníček Powell se při plavbě domů praští do hlavy a zjistí, že byl devět let někdo jiný. Jeho snobské alterego ale za tu dobu získalo krásnou ženu (Loy) a má továrnu na hrnce, takže se rozhodně oškubat celé "své" důvěřivé okolí. Škoda, že se film ve druhé půlce zvrhne do ohrané taškařice se zbytečným skautským výletem, protože ústřední duo září jako obvykle a z tohohle nápadu šlo vytřískat mnohem víc. Aspoň že tu není nouze o hlášky. "Where did you learn to dance like this?" "By mail." :-) ()

Reklama

Galerie (13)

Reklama

Reklama