poster

TABU (TV seriál)

 • USA

  Taboo

 • Slovensko

  Tabu

Dokumentární

USA, 2002, 60 min

 • Vercinix
  *****

  Ty jo! To bylo něco! Vždy když se jdu dívat na něco podobného, tak čekám dost a vždy mě to stejně dostane! Toto není vyjímkou a některé věci mě přímo zdvihali ze sedačky! Zkrátka na těchto věcech se nádherně ukazuje, že odlišnost není nenormální, ale pouze jin᧠Je to dáno typem smýšlení a nikoli přirozeností nebo "normalitou"! Ale upozornění!!! Kdo má slabý žaludek nebo přehnanou empatickou schopnost, nechť se na toto raději nedívá:)(29.7.2009)

 • CANNIBAL
  ****

  Nesporně zajímavý dokument z dílen NG. Mnoho dílů s šokujícím odhalením. Jako například díl s názvem: Hluboko do kůže, kde v Papua-Nová Guinea muži procházejí jedním z nejbolestivějších rituálů. Bizarním prořezáváním kůže mladých domorodců, kteří si nechávají vyřezávat kůži žiletkou do podoby krokodýlích šupin po celé délce těla, aby tak symbolizovali svojí dospělost a to jsou jen okrajové věci, neboť další epizody jsou mnohem více drastičtější. Doporučuji opravdu pro silné nátury a pro ty, kteří berou civilizace tak jak jsou, a nepohoršují se nad tím jak se chovají, ačkoliv v mnoha ohledech nad tím zůstává rozum stát.(28.1.2011)

 • LV.Helter
  ****

  Fakt návykové zverstvo. Rozklad našej planéty pod mikroskopom.** Beauty 5*, Prison Love 4*, Mating 3*, Strange Love 4*... **(19.9.2016)

 • hallelluja
  *****

  Nie som dáky maniak na dokumenty, ale tento ma zaujal. Mapuje podivínov po celom svete, zbytočne nemoralizuje (a že to chce fakt nadhľad, zvlášť ak v niektorých epizódach vystupujú deti, hm), len popisuje... Postupne prehodnotíte všetko, čo ste doteraz pokladali za nenormálne či bizarné. Obsahovo výdatný, formálne vynikajúco spracovaný dokument.(20.2.2013)

 • Segrestor
  *****

  To se opět na NatGeo něco povedlo. Při sledování tohoto nevšedního dokumentu nabyde člověk dojmu, že ten náš svět není tak uniformní, jak se zprvu zdá a že je mezi námi opravdu velmi mnoho podivínů a tím myslím opravdové podivíny, takové, jaké jste nikdy nepotkali a možná si i pak řeknete, že ani potkat nechtěli.(5.2.2013)