Zábavná atrakcia Universal Parku spojená so Simpsonovským fenoménom. Ľudia sedia na rýchlo sa pohybujúcej sedačke, pričom je im pustené zábavné a adrenalínové video. Na tom videu sa obľúbená rodinka pustí dole horskou dráhou. Výlet im znepríjemňuje "Levák" Bob a práve kvôli nemu sa jazda nebude odohrávať len na dráhe. (Dexter1)

RomeroIsGod

Chci to vidět live! Levák Bob připraví spoustu nepříjemností Simpsonovic famílii v zábavním parku. Ale na youtube to prostě namá takovou sílu. 80% ()

Olík

Simpsonovic 3D bláznivá jízda na horské dráze (i mimo ní) v zádech s pomstychtivým levákem Bobem. Adrenalinové video, které je pouštěno hostům Universal Parku na jedné z atrakcí – Ti, jenž stejně jako já, asi nikdy nebudou mít to štěstí osobně navštívit zmiňované místo, mohou video zhlédnout např. na youtube. ()

Hookins86

Jsem zvědavej, kdy bude tady u nás v pravěku, nějaký takovýhle zábavný park. Sedět a vidět to na živo musí být doslova jízda... ()

Kxxx

Musí se to zažít, to je jasný. Na CSFD je to proto, protože se jedná o krátkometrážní film. Úžasná atrakce, kterou nesmíte v Universal Studios vynechat ať je tam fronta jakákoli!!! Nejlepší zážitek, myslím, že tohle je budoucnost zažítkového sledování filmů, po boomu 3D budou následovat adrenalinová kina a nakonec si to třeba pořídíme domů :-) Chtěla bych na to jít ještě jednou! ()

knoxvile

Jedná se o jednu z mnoha atrakcí v Universal studios v Hollywoodu, kterou jsem měl možnost "zažít" několikrát. Píšu zažít, protože tohle člověk musí cítit na vlastní kůži a hodnotit lze opravdu až po osobní návštěvě. Ve velkém sále jsou lavice, které se s vámi pohybují, fouká vítr a cáká voda. Tomu všemu předchází výborně stylizovaná průprava, která vám zkrátí čekání, než se na vás dostane řada. Potom všem, můžete zajít do Kwik-E-Martu (gift shop) nebo si zajít na pravý Krusty burger. Pro fanoušky Simpsons family je to jistě nezapomenutelný zážitek. ()