Pýcha národa

• USA Nation's Pride
všechny plakáty
Krátkometrážní / Válečný
USA, 2009, 6 min

Fiktivní trailer k neexistujícímu filmu, uvedenému v Tarantinově Hanebných panchartech. (oficiální text distributora)

Zoidlord

Hehe...docela mě pobavilo, že je tady tenhle film... Vypadalo to jako jakej koli jinej film s "nesmrtelnym" národnim hrdinou... Já tomu dávám ***, protože se mi líbilo, jak se u toho Hitler smál. ()

P.Dan

Poutavý příběh o odvaze a nadlidkých činech odstřelovače Wehrmachtu kdesi v zapomenuém městečku v Itálii :-) Co dodat? Snad ani nejde objektivně hodnotit, neboť působí, jako kdybyste vzali přes kopírák Goebbelsovy propagandistické filmy. ()

bolf!k

Přijde mi trhlý to vůbec komentovat, ale na druhou stranu, je to vážně zábavný pohled na druhou stranu barikády. Chudák obklíčenej nácek, co vyřezává hákovej kříž do prkna, je prostě paráda ne? 75% ()

kukkik

Kdyby místo panchartů natočili Pýchu národa udělali by líp. Dokonce i příběh je oproti panchartům úplný Shakespeare. ()

Sign

Ježiši vzpamatujte se řešíte tady ´´filmeček´´ ve filmu a jste vseci neskutečně chytří... Přesně jak napsal uživatel petero. ()

xladojx

Nacistická dobová propaganda vsazená do dnešní podoby traileru, zajímavě zlehka doplňující ParchEnty. Přesto pouze průměr, není tam nic, co by mě potěšilo, nadchlo, či ohromilo... ()

MRPitivier

Trochu stupidní, moc propagandistické a nefilmové! Prostě ani Daniel Brühl nehraje, tam jen střílí do bůh ví čeho a po střihu se jako muška ukáže americký voják zasažen a těžce vetšinou krvácející! Doopravdy unikátní hloupost, ale do Hanebných panchartů se to hodí, jak chtěl Tarantino ukázat Němce, spíš nacisty! ()

hero_bk

Sice jsem se skvele bavil, ale narozdil od Thanksgiving bych nechtel videt celovecerak na toto tema, protoze to uz by asi tak zabavny nebylo... Mimochodem Making of je fakt brilantni :-) ()

Sneg

Skvělá věc, když není čas podívat se na celé Pancharty, zvlášť pokud máte ještě minutku na "film o filmu". ()