Staňte se svědky nového pojetí hrůzy od Orena Peliho, režiséra hororu Paranormal Activity. Tři mladí konspirační teoretici se pokusí odhalit záhadu, kterou je obestřena oblast 51 - přísně tajná vládní základna, o níž se proslýchá, že zde probíhala setkání s mimozemskými bytostmi. V podzemních prostorách však odkryjí děsivá tajemství, jaká si nikdy nedovedli představit. Prožijte s nimi trýznivé dobrodružství, které se odvíjí v tomto působivém filmu poskládaném z nahrávek, jež zachycují jejich mrazivé zážitky. (HBO Europe)

Final odpad!

Já jsem měl tu výhodu, že jsem si mohl přečíst negativní komentáře, ještě před shlédnutím filmu. Očekával jsem tedy to nejhorší. A vlastně jsem ani nebyl zklamán, neboť jsem to nejhorší skutečně dostal. Celé je to vlastně o takových íťácích, kteří se nejspíše nedovolali domů a tak se rozhodli, že si zahrají na Danyho parťáky a infiltrují nejlépe zabezpečenou vojenskou základnu na světě jen s převlekem a ruční kamerou. Klika, že nejlépe zabezpečená základna na světě je také nejvíce zastaralou základnou na světě. Absence kamer, volně pobíhající emzáci a tolik bílého slizu, kolik si jen budete přát (to dnes už nemají ani Babišovy kuřata). A co víc, když budete chtít, ještě Vás zadarmo hodí domů :) ()

Dexies

smysluplný příběh nečekejte ... tolik nelogických prvků, ne ne, škoda, film mohl být dobrý ... nicméně není to úplně propadák, ale spíše zabiják času, proto jedna hvězdička ... ()

soulless

Bod za cestu k základně ... a to ještě hodně těsně. Ten zbytek si bez debat zaslouží tag horor, takový hnus jsem už dlouho neviděl. 1/10 ()

dombas

Možná by to nebyla taková blbost, kdyby nebylo úplně debilního konce..i tak tomu dám aspoň jednu hvězdu za nápad a mimika v jeskyni. ()

Archvile odpad!

To že film je točený rádoby amatérskou kamerou ala REC by som ešte prehliadol. Dokonca aj krvácanie z nosa, ktoré je dnes v každom druhom Sci-Fi a skutočnosť že film začína koncom ma až toľko nevytočila ako (ne)dej ktorý bol teda fakt príšerný. ()

JanMarek odpad!

Na tomhle filmu není dobré lautr nic. Po 15 minutách o ničem jsem začal přetáčet. I tak to byla zdlouhavá nuda. Zhruba v polovině se začalo "něco" dít (rozuměj rozstřesené záběry zad, schodů, dveří etc), ale byla to pořád nuda. A mimozemšťani byli k smíchu, vypadali jako plyšáci a zvukově se projevovali jako nějací nemocní berani. No hrůza. ()

HIPHOPer odpad!

Dementní nápad,dementní film,dementní herci,dementních hodina a půl,všechno co se dá k tomu filmu vytknout je dementní....nevěřím tomu,že někdo natočil takovou demenci ()

vilis_11

Jako reportáž ok, ale vydávat snímek za film, ne. Dvě hvězdičky za tématiku, která mě baví a jen díky tomu jsem se dodíval. ()

batuzekk

Ja vlastně ani nevím, co k tomu napsat... prostě 2 star. Film je drobet horší průměr, který jsem viděl, ale rozhodně si ho za nudného zimního večera znovu nepustím. ()

r3musko

Traja mladí ľudia sa rozhodnú preskúmať známu Oblasť 51 a natáčajú si to na kameru. Filmy točené týmto, akože autentickým, štýlom boli zhruba pred 10 rokmi v kurze. Oni dokážu byť aj zaujímavé a vtiahnuť diváka do deja, ale často to dopadne práve naopak.Skúste si tipnúť, ktorý prípad je tento film. Väčšinou sa tam nič nedeje a keď áno, aj tak to za veľa nestojí. ()

OrelCop

Celkem v pohodě film má 28% a dementní Záhada Blair Witch má 71%. Nepochopitelné, opravdu. Za mě Oblast 51 má 73%. ()

Tribbiani27 odpad!

Pokud toto mělo rozpočet 5 milionů dolarů, tak je to krásný způsob, jak vyhodit peníze do kanálu. Sakra co v tom filmu mohlo stát tolik? Jako nic se tam nedělo, žádný akce, efekty nula, pochválit by se snad dalo akorát...ne vážně nic, prostě nechápu...fakt mi nejde do hlavy, proč někdo točí takovou blbost. Oblast 51 by si zasloužila daleko důstojnější pojetí, tohle je místy fakt až trapný. Některé filmy jsou "Tak blbý, že jsou až dobrý", ale tohle je vážně jenom blbý. ()

Martin29 odpad!

Tohle Pelimu nevyšlo, když na celém filmu je nejlepší scéna v bordelu je něco špatně. Mám rád filmy o ufounech, ale tady není co chválit. ()

Scoobys odpad!

Kvůli tady tomu se na filmy nedívám. Všechno co je ve filmu nedává smysl k tomu bych si mohl celý film natočit sám kamerou na mobilu a mělo by to stejný možná lepší výsledek. Je to odpad! ()

dinko22

Téma Oblasť 51 je skvelá , ale radšej než toto by som uvítal klasický film s kvalitným režisérom a hercami. Ale pozreť sa to raz da ... :) ()

Guinter

Mám pocit, že většina hodnotících nehodnotila ani tak samotný film, jako spíš žánr found footage. Ten totiž určitě nesedne každému, protože ne každý chce koukat na film v podobě "domácího videa". Pro mě, jako fanouška tohoto žánru, to byl jeden z těch nejlepší ff filmů, které jsem zhlédl. Spousta scén, je plných napětí, film neobsahuje moc lekaček, spíše pomalu buduje příjemně nepříjemnou atmosféru. Efekty jsou taktéž velice pěkně a citlivě zpracované...a nebýt trošku zvláštního konce, dám 5*. Pokud jste už dříve viděli film ve stylu found footage a líbil se vám, nenechte se odradit nízkým hodnocením, Area 51 vás bude bavit. Pokud nejste fanoušek, nemá smysl se do něj pouštět. ()

zvendulka

Začátek nebyl vůbec špatnej, taková menší napodobenina ,,Záhada Blair Witch". Jenže, od 40 minuty, kdy už jsem se modlila ať se konečně něco děje s těmi ,,ufony", tak se moje modlitby splnily, ale ne tak jak jsem očekávala. Vše šlo najednou z kopce, ale to zdaleka není vše, nejvíc to vygradoval konec, to už jsem si fakt říkala SPOILER ,,to fakt hodinu a půl čumím na něco, co běhěm jedné minuty vcucne ty ,,návštěvníky" do nějaké lodi? " , jako...to už byla naštvaná i máma. Vůbec jsem ani nepobírala, že celá americká armáda, nedokáže chytit nějaké 3 malý děcka, natož zvládnou nějakého mimozemšťana. ,,Horor" to nebyl 100%, spíš takový menší drama, ale fakt menší. ()

Paranormální sci-fi a paranormální dvojka

Paranormální sci-fi a paranormální dvojka

29.10.2009

Narodil se v Izraeli, ve svých devatenácti letech odjel do USA, vystudoval grafiku a animaci a je tvůrcem nejrentabilnějšího filmu (nejen) roku 2009. Oren Peli. Paranormal Activity natočil za 15 000… (více)